Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 września 2020, 16:50

autor: Entelarmer

Gears Tactics w końcu z datą premiery na konsolach

Twórcy Gears Tactics ujawnili, kiedy gra ukaże się na konsoli Xbox One. Tytuł zadebiutuje jednocześnie z premierą Xboksa Series X i będzie dostępny także na tej platformie.

Gears Tactics w końcu z datą premiery na konsolach - ilustracja #1
Gears Tactics to kolejny tytuł, którym będziemy mogli się cieszyć od razu po zakupie Xboksa Series X

Wczorajsze ujawnienie daty premiery Xboksa Series X najwyraźniej ośmieliło wydawców do podania tytułów, które będą dostępne na nowej konsoli od samego początku. Tak uczynił choćby Ubisoft, ale też podlegający Microsoftowi twórcy ostatniej gry z serii Gears. Na Twitterze ogłoszono, że Gears Tactics zadebiutuje na Xboksie One oraz Xboksie Series X 10 listopada.

Od dawna wiedzieliśmy o planowanym debiucie gry na Xboksie One. Jednakże dotychczas ostatnie Gearsy mogliśmy sprawdzić tylko na komputerach osobistych. Tytuł przyjęto ciepło, mimo pewnych zgrzytów (w naszym serwisie przyznaliśmy mu ocenę 8,5/10). Być może wydanie na konsole przyniesie ze sobą pewne usprawnienia, czy to w formie nowej zawartości, czy też dostosowania oprawy wizualnej pod konsolę dziewiątej generacji. Niestety, na razie deweloperzy nie podali nic poza datą premiery.