Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 kwietnia 2020, 09:21

autor: Aquma

Dziś premiera Gears Tactics, gra zebrała dobre oceny

Dziś na rynku zadebiutuje Gears Tactics – spin-off popularnej serii strzelanek stworzonych przez firmę Epic Games, a obecnie rozwijanych przez deweloperów The Coalition i Black Tusk Studios. Produkcja jest dostępna na pecetach, trafiła także do abonamentu Xbox Game Pass.

Dziś premiera Gears Tactics, gra zebrała dobre oceny - ilustracja #1
Gears Tactics dziś zadebiutuje na rynku.

W SKRÓCIE:

  1. dziś premiera Gears Tactics – gra będzie dostępna na pecetach (w późniejszym terminie ukaże się także na konsolach Xbox One);
  2. w produkcję będzie można zagrać wykupując abonament Xbox Game Pass.

Dziś na rynku zadebiutuje Gears Tactics – strategiczny spin-off cyklu strzelanek Gears of War, który mechaniką rozgrywki przypomina popularną serię XCOM. Gra jest dostępna na pecetach (na Steamie w cenie 214,99 oraz w Microsoft Store za 259 złotych, na razie wciąż wyłącznie w przedsprzedaży – powinna zostać odblokowana około godziny 16:00 czasu polskiego), a w późniejszym terminie pojawi się także na Xboksie One. Niestety, produkcja nie posiada polskiej wersji językowej.

Produkcja została ciepło przyjęta przez branżowych ekspertów, o czym pisaliśmy we wczorajszej wiadomości. Z kolei tutaj znajdziecie wymagania sprzętowe wersji komputerowej.

Przypominamy, że gra trafi także do usługi Game Pass. Subskrypcja jest dostępna na komputerach PC oraz konsolach z rodziny Xbox One. W ramach abonamentu (miesięczna cena wynosi 18,99 złotych na PC i 40 złotych w przypadku konsoli), otrzymujemy dostęp do szerokiego i stale aktualizowanego katalogu gier, w którym znajdziemy zarówno nowe, jak i starsze produkcje. Możemy też zdecydować się na wariant Ultimate, który łączy obydwa rozwiązania (obejmuje też Xbox Live Gold). Do Game Passa trafiają w dniu premiery wszystkie ekskluzywne tytuły studiów deweloperskich należących do Microsoftu (m.in. Ninja Theory, 343 Industries czy Obsidian Entertainment). Dodatkowym bonusem są zniżki na zakupy w sklepie Microsoft Store.

Warto zaznaczyć, że pecetowa wersja Xbox Game Pass na razie znajduje się w fazie beta-testów. Osoby, które jeszcze nie korzystały z usługi mogą kupić miesięczny abonament Ultimate w promocyjnej cenie 4 zł.

  1. Gears Tactics – strona oficjalna
  2. Recenzja Gears Tactics - gra taktyczna dla tych, którzy boją się gier taktycznych
  3. Gears Tactics to najbardziej brutalny XCOM, jaki znacie