Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 kwietnia 2020, 09:21

autor: Aquma

Dziś premiera Gears Tactics, gra zebrała dobre oceny

Dziś na rynku zadebiutuje Gears Tactics – spin-off popularnej serii strzelanek stworzonych przez firmę Epic Games, a obecnie rozwijanych przez deweloperów The Coalition i Black Tusk Studios. Produkcja jest dostępna na pecetach, trafiła także do abonamentu Xbox Game Pass.

Dziś premiera Gears Tactics, gra zebrała dobre oceny - ilustracja #1
Gears Tactics dziś zadebiutuje na rynku.

W SKRÓCIE:

  1. dziś premiera Gears Tactics – gra będzie dostępna na pecetach (w późniejszym terminie ukaże się także na konsolach Xbox One);
  2. w produkcję będzie można zagrać wykupując abonament Xbox Game Pass.

Dziś na rynku zadebiutuje Gears Tactics – strategiczny spin-off cyklu strzelanek Gears of War, który mechaniką rozgrywki przypomina popularną serię XCOM. Gra jest dostępna na pecetach (na Steamie w cenie 214,99 oraz w Microsoft Store za 259 złotych, na razie wciąż wyłącznie w przedsprzedaży – powinna zostać odblokowana około godziny 16:00 czasu polskiego), a w późniejszym terminie pojawi się także na Xboksie One. Niestety, produkcja nie posiada polskiej wersji językowej.

Produkcja została ciepło przyjęta przez branżowych ekspertów, o czym pisaliśmy we wczorajszej wiadomości. Z kolei tutaj znajdziecie wymagania sprzętowe wersji komputerowej.

Przypominamy, że gra trafi także do usługi Game Pass. Subskrypcja jest dostępna na komputerach PC oraz konsolach z rodziny Xbox One. W ramach abonamentu (miesięczna cena wynosi 18,99 złotych na PC i 40 złotych w przypadku konsoli), otrzymujemy dostęp do szerokiego i stale aktualizowanego katalogu gier, w którym znajdziemy zarówno nowe, jak i starsze produkcje. Możemy też zdecydować się na wariant Ultimate, który łączy obydwa rozwiązania (obejmuje też Xbox Live Gold). Do Game Passa trafiają w dniu premiery wszystkie ekskluzywne tytuły studiów deweloperskich należących do Microsoftu (m.in. Ninja Theory, 343 Industries czy Obsidian Entertainment). Dodatkowym bonusem są zniżki na zakupy w sklepie Microsoft Store.

Warto zaznaczyć, że pecetowa wersja Xbox Game Pass na razie znajduje się w fazie beta-testów. Osoby, które jeszcze nie korzystały z usługi mogą kupić miesięczny abonament Ultimate w promocyjnej cenie 4 zł.

  1. Gears Tactics – strona oficjalna
  2. Recenzja Gears Tactics - gra taktyczna dla tych, którzy boją się gier taktycznych
  3. Gears Tactics to najbardziej brutalny XCOM, jaki znacie
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.