Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Microsoft Polska Press Release" 8 sierpnia 2019, 06:42

Gears 5 dostępne w przedsprzedaży. Prezentacja limitowanej edycji konsoli Xbox One X

Xbox One X to najpoteżniejsza i najbardziej zaawansowana konsola do gier na świecie. Urządzenie dysponuje 40 procent większą mocą obliczeniową, niż jakiekolwiek inne dostępne obecnie urządzenie tego typu, umożliwiając wyświetlanie treści w natywnej jakości obrazu 4K Ultra HD, przy kompatybilnych telewizorach.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Microsoft, producent konsoli Xbox One i wydawca gier Xbox Game Studios, informuje o rozpoczęciu przedsprzedaży na grę Gears 5 oraz limitowaną edycję konsoli Xbox One X Gears 5. Oferty są dostępne w sklepach RTV Euro AGD, Media Expert, MediaMarkt, X-kom, Komputronik oraz w Sklepie Microsoft.

Zestaw Xbox One X Gears 5 Limited Edition zawiera:

  1. Konsolę Xbox One X 1TB w edycji limitowanej Gears 5
  2. Kontroler bezprzewodowy Xbox w edycji limitowanej Kait Diaz
  3. Pełną wersję gry Gears 5 Ultimate Edition w wersji cyfrowej do pobrania (uprawnia do uruchomienia gry przed premierą od 6 września 2019)
  4. Pełne wersje gier Gears of War: Ultimate Edition oraz Gears of War 2, 3 i 4 w wersji cyfrowej do pobrania
  5. 1 miesiąc próbnej subskrypcji Xbox Game Pass
  6. 1 miesiąc subskrypcji Xbox Live Gold
  7. Kabel HDMI High-Speed
  8. Przewód zasilający
Gears 5 dostępne w przedsprzedaży. Prezentacja limitowanej edycji konsoli Xbox One X - ilustracja #1

Xbox One X. Najpotężniejsza konsola do gier na świecie.

Xbox One X to najpoteżniejsza i najbardziej zaawansowana konsola do gier na świecie. Urządzenie dysponuje 40 procent większą mocą obliczeniową, niż jakiekolwiek inne dostępne obecnie urządzenie tego typu, umożliwiając wyświetlanie treści w natywnej jakości obrazu 4K Ultra HD, przy kompatybilnych telewizorach. Dostępne obecnie gry Xbox One wyglądają i działają lepiej na Xbox One X, z bogatszymi teksturami, szybszą animacją i skróconym czasem ładowania, nawet na telewizorach w standardzie Full HD 1080p. Konsola Xbox One X oferuje również odtwarzanie treści wideo w jakości 4K Ultra HD Blu-ray na wbuowanym odtwarzaczu oraz podczas strumieniowania obrazu, wsparcie dla technologii High Dynamic Range (HDR) w grach i filmach wideo oraz dźwięk w standardzie Dolby Atmos. Konsola Xbox One X otrzmuje również regularne aktualizacje Enhanced, dzieki którym gry wydane już na oryginalnej konsoli Xbox One otrzymują liczne usprawnienia techniczne i wizualne, w tym wyższą rozdzielczość, płynniejsze animacje czy skrócony czas ładowania.