Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 marca 2019, 12:25

autor: Serek

Gearbox z kolejną grą na PAX East. Nowy Bulletstorm lub Duke Nukem?

Gearbox Software pokaże jeszcze jedną grę na PAX East 2019. Poza Borderlands 3 i nowym IP twórcy pracują nad nową grą z serii Bulletstorm lub Duke Nukem. Może tu też chodzić o port którejś z odsłon wymienionych cykli na nieobsługiwane wcześniej konsole.

Czy któregoś z panów zobaczymy w nowej grze Gearbox Software? - Gearbox z kolejną grą na PAX East. Nowy Bulletstorm lub Duke Nukem? - wiadomość - 2019-03-19
Czy któregoś z panów zobaczymy w nowej grze Gearbox Software?

Wygląda na to, że studio Gearbox Software ma ręce pełne roboty. Od dłuższego czasu mówi się o zapowiedzi Borderlands 3 na imprezie PAX East. Okazuje się, że kolejna część popularnego loot shootera nie jest jedyną produkcją, o której usłyszymy w Bostonie (bo tam odbywa się konwent). Do Borderlands 3 oraz tajemniczej gry (związanej z robotami) dołącza kolejna, którą twórcy zwiastują na swoich kanałach w mediach społecznościowych z dopiskiem: „Czas zaanonsować kolejną grę na PAX!”.

Kadr, który widnieje w poście jest zrzutem ekranu z gry Bulletstorm: Full Clip Edition. Jednak oprócz głównego protagonisty na obrazku widzimy także Duke’a, który był bohaterem jednego z DLC do wspomnianego tytułu. Czy zaanonsowaną grą będzie kolejna część Bulletstorm? A może doczekamy się nowej odsłony Duke Nukem? W tym miejscu należy trochę ostudzić oczekiwania, bowiem jak zauważyli spostrzegawczy internauci, kadr jest obrócony. Możliwe, że twórcy na potrzeby posta zrobili pewien „switch”. Czy to oznacza, że następną produkcją zapowiedzianą przez Gearbox na PAX East będzie Bulletstorm: Full Clip Edition na Nintendo Switch?

Odpowiedź na pytanie, jaką grę zwiastuje enigmatyczny wpis twórców, uzyskamy w dniach 28-31 marca (wtedy odbywa się PAX East). Ofensywa Gearbox Software może cieszyć, bo fani od dawna wyczekiwali kolejnej część Borderlands. Nowe IP, w którym mają pojawić się roboty także nastraja pozytywnie, a następna część Bulletstorm mogłaby przypomnieć o tej nieco niedocenianej marce. Jeśli byłby to natomiast nowy Duke Nukem to... oby był lepszy od Forever.

  1. Oficjalna strona internetowa studia Gearbox Software