Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 grudnia 2011, 06:42

autor: Adrian Werner

Gathering Skills (Umiejętności Gromadzenia)

Gathering Skills to jedna z kategorii Umiejętności Załogi. Wchodzące w jej skład specjalizacje pozwalają na odszukiwanie i zbieranie cennych przedmiotów, informacji i materiałów.

Gathering Skills (Umiejętności Gromadzenia) - ilustracja #1

W Star Wars: The Old Republic wiele czasu spędzicie zwiedzając dostępne w grze planety. Podczas tych podróży nieraz natkniecie się m.in. na egzotyczne minerały lub źródła cennych informacji. Aby wykorzystać te znaleziska, załoga statku powinna przejść odpowiednie szkolenie. Dzięki Umiejętnościom Gromadzenia (Gathering Skills) podwładni będą mogli m.in. zbierać surowce, włamywać się do systemów bezpieczeństwa oraz odszukiwać cenne artefakty. Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie, abyście wszystko to wykonywali samodzielnie za pomocą waszej postaci.

W skład Gathering Skills wchodzą:

  • Archaeology – umiejętność obejmuje nie tylko wyszkolenie archeologiczne, ale również wiedzę o strukturze kryształów. Dzięki temu można odnajdywać artefakty technologiczne korzystające z Mocy i wykorzystać zawarte w nich plany i algorytmy przy tworzeniu nowych przedmiotów. Natomiast kryształy potrzebne są do produkcji modyfikacji mieczy świetlnych i zbroi dla użytkowników Mocy.
  • Bioanalysis – umiejętność gromadzenia materiału genetycznego zwierząt i roślin. Dzięki temu wchodzimy w posiadanie tkanek, bakterii, toksycznych ekstraktów czy płynów medycznych. Biochemicy mogą wykorzystać te materiały do tworzenia apteczek przywracających zdrowie, stymulantów zwiększających możliwości fizyczne ciała i biologicznych implantów wpływających na działanie układu nerwowego.
  • Scavenging – umiejętność pozyskiwania użytecznych przedmiotów z zepsutych droidów, uszkodzonych statków i pojazdów czy nawet ze stert żelastwa. Dzięki temu możemy wejść w posiadanie przydatnych części i surowców, w tym metali, stopów i materiałów syntetycznych.
  • Slicing – umiejętność obchodzenia elektronicznych systemów bezpieczeństwa, dzięki czemu można zdobywać cenne przedmioty, schematy technologiczne i kredyty. Dla posiadających tę umiejętność nie stanowi problemu włamywanie się do sejfów, stacji z danymi, chronionych baz danych czy szafek z zamkami biometrycznymi. Uzyskane tą metodą zdobycze posłużą potem do konstrukcji gadżetów, pojazdów i ulepszeń sprzętu. Ponadto można w ten sposób natknąć się na informacje, które otworzą dostęp do nowych misji.
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Star Wars: The Old Republic

Star Wars: The Old Republic