Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 lutego 2021, 19:06

autor: Karol Laska

Garrus z Mass Effect doczekał się nowej figurki, i to nie byle jakiej

Lubicie Garrusa z Mass Effect? To macie okazję do postawienia na swojej półce jego nowej figurki, ale musicie się pospieszyć i wyłożyć trochę dolarów.

Garrus Vakarian to zdecydowanie jeden z najbardziej sympatycznych bohaterów serii Mass Effect. Jego relacja z Shepardem wpisywała się w najbliższy możliwy rodzaj przyjaźni zakładający skoczenie za sobą w ogień. Fani wspomnianego RPG akcji mają od wczoraj okazję sprawić sobie miniaturową wersję Garrusa w postaci ręcznie malowanej figurki.

Figurka Garrusa w zbliżeniu. Źródło: BioWare Gear Store - Garrus z Mass Effect doczekał się nowej figurki, i to nie byle jakiej - wiadomość - 2021-02-24
Figurka Garrusa w zbliżeniu. Źródło: BioWare Gear Store

Owa statuetka przedstawia wspomnianą postać w pozycji półklęczącej, celującą ze swojego karabinu snajperskiego o nazwie M-92 Mantis. Mierzy ponad 15 centymetrów i wykonana została z polyresinu – trwałego materiału na bazie żywicy poliestrowej.

Figurka Garrusa w całej okazałości. Źródło: BioWare Gear Store - Garrus z Mass Effect doczekał się nowej figurki, i to nie byle jakiej - wiadomość - 2021-02-24
Figurka Garrusa w całej okazałości. Źródło: BioWare Gear Store

Takowy Garrus może trafić w Wasze ręce za 95 dolarów (około 350 złotych), co nie jest raczej ceną szczególnie wygórowaną za przedmiot takiej jakości. Chętni muszą jednak się pospieszyć, ponieważ mówimy tu o produkcie limitowanym – do sprzedaży przeznaczonych jest tylko 3000 sztuk. Ponadto każdej figurce z osobna został przydzielony konkretny numer. Zakupu możecie dokonać za pośrednictwem oficjalnej strony sklepu firmy BioWare.

  1. Mass Effect: Legendary Edition - lepszej okazji do zagrania nie będzie!
  2. Strona internetowa serii Mass Effect