Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 maja 2018, 19:34

autor: "Vergil"

Games with Gold w czerwcu – Assassin's Creed Chronicles Russia i LEGO Indiana Jones 2

Poznaliśmy listę tytułów, które w czerwcu zostaną udostępnione za darmo posiadaczom abonamentu Xbox Live Gold. Mowa o Assassin’s Creed Chronicles: Russia, LEGO Indiana Jones 2, Smite i Sonic & All-Stars Racing Transformed.

Na pierwszy rzut oka widać, że w Rosji nie dzieje się najlepiej. - Games with Gold w czerwcu – Assassin's Creed Chronicles Russia i LEGO Indiana Jones 2 - wiadomość - 2018-05-30
Na pierwszy rzut oka widać, że w Rosji nie dzieje się najlepiej.

Końcówka maja to doskonały moment na ujawnienie gier, które w czerwcu zostaną udostępnione w ramach usługi Games with Gold. Wymienione poniżej tytuły posiadacze abonamentu Xbox Live Gold otrzymają za darmo.

Podczas gdy posiadacze Xboksa 360 i Xboksa One (dzięki wstecznej kompatybilności) będą mogli sprawdzić Sonic & All-Stars Racing Transformed oraz LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Continues, gracze bawiący się na drugiej z wymienionych konsol zagrają również w Assassin's Creed Chronicles: Russia oraz Smite.

  1. Oficjalna strona internetowa usługi Games With Gold

Poszczególne produkcje będzie można pobrać w następujących terminach:

Gra:

Dostępność:

Assassin’s Creed Chronicles: Russia

1-30 czerwca 2018 r.

Smite Gold Bundle

16 czerwca – 15 lipca 2018 r.

Sonic & All-Stars Racing Transformed

1-15 czerwca 2018 r.

LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Continues

16-30 czerwca 2018 r.

Gry na Xboksa One

Assassin’s Creed Chronicles: Russia

Kolejny spin-off bestsellerowej serii gier akcji, opowiadających o wojnie toczonej przez Asasynów i Templariuszy. Tym razem trafiamy do rozdartej wojną domową Rosji roku 1918, by jako Nikolai Orelov zadbać o interesy bractwa skrytobójców. Pomimo że akcję obserwujemy tu z boku, rozgrywka nie odbiega zbytnio od tego, do czego przyzwyczaiły nas pełnoprawne części serii. W trakcie rozgrywki zajmujemy się więc głównie przemykaniem za plecami oponentów bądź ich bezszelestną eliminacją; wszystko to w otoczeniu znanych miejsc pokroju Cerkwi Wasyla Błogosławionego.

Smite (Gold Bundle)

Smite jest natomiast hybrydą gry typu MOBA i zręcznościówki, w której przejmujemy kontrolę nad mitologicznymi bóstwami i bierzemy udział w starciach na arenie. Oprócz odpowiednio ulepszonych statystyk i umiejętności bohaterów, w trakcie zmagań przydają się również sprawne palce, doskonały refleks oraz spostrzegawczość. Wszystko to prezentuje się całkiem ładnie, nawet pomimo tego, że gra korzysta z trzeciej wersji silnika Unreal Engine. Jako że tytuł jest dystrybuowany w modelu free-to-play, w tym przypadku atrakcją zaoferowaną posiadaczom abonamentu Xbox Live Gold są dodatki dostępne w ramach zestawu Gold Bundle.

Gry na Xboksa 360 i Xboksa One

Sonic & All-Stars Racing Transformed

Sonic & All-Stars Racing Transformed to dynamiczne wyścigi wzorowane na popularnej serii Mario Kart, w których stajemy do walki o zwycięstwo, wcielając się w postacie znane z najpopularniejszych gier firmy Sega (na czele z niebieskim jeżem). W toku zmagań zasiadamy za sterami rozmaitych pojazdów i maszyn – od zróżnicowanych samochodów, przez motorówki i poduszkowce, skończywszy na samolotach. Atutem gry jest tryb multiplayer, pozwalający na zmagania na podzielonym ekranie.

LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Continues

Druga odsłona LEGO Indiana Jones to okazja, by wcielić się w kultowego bohatera i prześledzić jego przygody przedstawione tak w oryginalnej trylogii, jak i w filmie Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki. Podobnie jak miało to miejsce w przypadku wyścigów z Sonikiem w roli głównej, tytuł posiada „kanapowy” tryb multiplayer.