Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 sierpnia 2022, 09:11

Tower of Fantasy otrzyma cyberpunkowe miasto, to MMORPG szybko się rozwija

Tower of Fantasy otrzyma wkrótce wielką aktualizację o numerze 2.0. Gra wzbogaci się o nowy rejon, wielkie cyberpunkowe miasto, kolejnych bossów i wiele więcej.

W SKRÓCIE:
  • Twórcy Tower of Fantasy zapowiedzieli dużą aktualizację o numerze 2.0.
  • Gra wzbogaci się m.in. o nowy rejon z cyberpunkowym miastem w jego centrum.
  • W produkcji pojawią się także nowe mounty oraz legendarni bossowie.

Premiera Tower of Fantasy przyciągnęła uwagę masy graczy, więc twórcy są zdecydowani, by kuć żelazo póki gorące. Deweloperzy zapowiedzieli już pierwszą dużą aktualizację, która wprowadzi do gry m.in. nową lokację w postaci cyberpunkowego miasta.

Tower of Fantasy 2.0 – co nowego w aktualizacji?

Nadchodząca aktualizacja o numerze 2.0 będzie dla Tower of Fantasy pierwszym patchem o tak dużym rozmiarze. Gracze mogą więc spodziewać się całej masy nowości, które dadzą im powód, by spędzić przy tytule kolejne godziny. Poniżej znajdziecie listę najważniejszych atrakcji.

  1. Nowy pustynny rejon o nazwie Vera, a w nim cyberpunkowe, lewitujące miasto Mirroria umieszczone w wielkiej strukturze w kształcie piramidy.
  2. Nowe mounty w postaci pojazdów typu hovercraft.
  3. Kolejni legendarni bossowie.
  4. Nowe instancje, rajdy, misje oraz eventy, z którymi wiązać będą się specjalne nagrody.

Oprócz tego możemy oczywiście spodziewać się poprawek wielu bugów i ewentualnych zmian w balansie. Miejmy nadzieję, że premiera patcha 2.0 będzie także odpowiedzią na problemy z cheaterami, jakie w ostatnim czasie trapią Tower of Fantasy.

Dokładne informacje na temat aktualizacji poznamy jednak dopiero po publikacji kompletnej listy zmian, co najpewniej nastąpi w momencie debiutu patcha. Ten zaś odbędzie się „wkrótce”, lecz nie znamy dokładnej daty premiery.

Wcześniej gracze będą zaś mogli zapoznać się z nową bohaterką, jaka trafi do gry. Mowa o Frigg, która stanie się dostępna już za tydzień, czyli 1 września.

Co ciekawe, update 2.0 nie jest niczym nowym dla chińskich graczy. W Państwie Środka zawartość ta jest już dobrze znana, ponieważ była dostępna jeszcze przed premierą podstawowej wersji na rynku zachodnim. Aktualizacja trafi więc do naszej części świata z opóźnieniem.

  1. Zamiast miliona postaci mamy milion błędów. Tower of Fantasy mnie pokonało
  2. Tower of Fantasy – oficjalna strona

Przemysław Dygas

Przemysław Dygas

Na GRYOnline.pl opublikował masę newsów, nieco recenzji oraz trochę felietonów. Obecnie prowadzi serwis Cooldown.pl oraz pełni funkcję młodszego specjalisty SEO. Pierwsze dziennikarskie teksty publikował jeszcze na prywatnym blogu; później zajął się pisaniem na poważnie, gdy jego newsy i recenzje trafiły na nieistniejący już portal filmowy. W wolnym czasie stara się nadążać za premierami nowych strategii i RPG-ów, o ile nie powtarza po raz enty Pillars of Eternity lub Mass Effecta. Lubi też kinematografię i stara się przynajmniej raz w miesiącu odwiedzać pobliskie kino, by być na bieżąco z interesującymi go filmami.

więcej