Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 28 kwietnia 2020, 14:35

autor: Froozyy

Friendly Fire Show Match - siedmiu graczy, ostatnia szansa na kwalifikację

Dzisiaj rozegramy pokazowy turniej, w którym siedmiu zaproszonych zawodników powalczy o ostatnie wolne miejsce w turnieju Teamfight Tactics Spring CUP by Wedel Up!. Od godziny 18:30 przeprowadzimy dla Was transmisję na żywo z zaplanowanych potyczek.

Jeśli śledzicie organizowany przez nas turniej Teamfight Tactics Spring CUP by Wedel Up! (we współpracy z marką E.Wedel oraz firmą Riot Games), to na pewno doskonale zdajecie sobie sprawę z tego, że w weekend poznaliśmy prawie wszystkich uczestników jego ćwierćfinałów. Do przydzielenia została nam jeszcze jedna tzw. „dzika karta”.

Friendly Fire Show Match - siedmiu graczy, ostatnia szansa na kwalifikację - ilustracja #1
Dzisiaj odbędzie się Friendly Fire Show Match.

Tym samym, chcąc wesprzeć inicjatywę #PlayApartTogether, mającą na celu zachęcenie graczy do stosowania wytycznych WHO dotyczących pandemi koronawirusa, np. poprzez wspólne granie online oraz oglądanie rozgrywek e-sportowych, postanowiliśmy zorganizować pokazowy turniej Friendly Fire, w którym wezmą udział najlepsi uczestnicy otwartych kwalifikacji Teamfight Tactics Spring CUP by Wedel Up!, którym niestety nie udało dostać się do następnego etapu.

Dzisiaj ci gracze dostaną drugą szansę, ale tylko jeden z nich na koniec otrzyma od nas „dziką kartę”, która umożliwi mu udział w ćwierćfinale Teamfight Tactics Spring CUP by Wedel Up!. Zawodnicy rozegrają pięć meczów (każdy punktowany według zasad zawartych w regulaminie), a zwycięzcą zostanie ten, który finalnie zbierze ich najwięcej. Transmisja rozpocznie się o 18:30, a pierwsza gra o 19:00. Rozgrywki będziecie mogli obejrzeć na naszym kanale na platformie twitch.tv. Pojedynki skomentują dla Was Paweł „Cruiser” Klimesz oraz Karol „Kasar” Suchecki. Pojawi się także zwycięzca zeszłorocznej edycji Teamfight Tactics CUP by Wedel Up! – Kezman. Nie może Was tam zabraknąć!

Uczestnicy Friendly Fire Show Match:

  • ARNOLD
  • Sage
  • El ScyDrall
  • simplywojtek
  • Nakashi
  • Tapriv
  • K3nny1337

Poniżej prezentujemy także grafikę z uczestnikami, którzy zakwalifikowali się już do ćwierćfinału Teamfight Tactics Spring CUP by Wedel Up!.