Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 27 kwietnia 2020, 16:41

autor: Paweł "Froozyy" Woźniak

Znamy ćwierćfinalistów turnieju Teamfight Tactics Spring CUP by Wedel Up!

Zakończyliśmy kwalifikacje do turnieju Teamfight Tactics Spring CUP by Wedel Up!. Poznaliśmy 27 zawodników, którzy już w maju zmierzą się w ćwierćfinałach. Możemy lecieć dalej!

Znamy ćwierćfinalistów turnieju Teamfight Tactics Spring CUP by Wedel Up! - ilustracja #1
To koniec otwartych kwalifikacji do turnieju Teamfight Tactics Spring CUP by Wedel Up!.

W ten weekend zakończyły się otwarte kwalifikacje turnieju Teamfight Tactics Spring CUP by Wedel Up!, który organizujemy dla Was wraz z marką E.Wedel oraz firmą Riot Games. Tym samym znamy już 27 zawodników, którzy powalczą w ćwierćfinałach o dostanie się do kolejnego etapu rozgrywek. Do przyznania została nam jedna tzw. „dzika karta”, dzięki której w ćwierćfinałach znajdzie się ostatni gracz. Pozostałym uczestnikom dziękujemy za ogromne zainteresowanie, bowiem wszystkich zgłoszeń do Teamfight Tactics Spring CUP by Wedel Up! było ponad 3 500!

Warto przypomnieć, że z każdego ćwierćfinału dalej przechodzi trzech najlepszych zawodników, a po zakończeniu etapu zostaną dobrane dwie osoby z największą liczbą zdobytych punktów na przestrzeni wszystkich meczów ćwierćfinałowych.

Poniżej prezentujemy harmonogram dalszych etapów oraz znanych już nam uczestników ćwierćfinałów.

Uczestnicy ćwierćfinałów:

Harmonogram:

Nagrody w turnieju Teamfight Tactics Spring CUP by Wedel Up!

Nagrody za poszczególne miejsca w turnieju Teamfight Tactics Spring CUP by Wedel Up! prezentują się następująco:

Miejsce 1 - 8 000 zł

Miejsce 2 – 4 000 zł

Miejsce 3 – 3 000 zł

Miejsce 4 – 2 000 zł

Miejsca 5-7 – 1 000 zł

Co więcej, dla zwycięzcy każdego turnieju kwalifikacyjnego, zwycięzców ćwierćfinałów i półfinałów przewidziane są słodkie upominki od marki E.Wedel.

Trzymamy kciuki za wszystkich zawodników! Szczegółowe informacje wraz z regulaminem turnieju znajdziecie na naszej stronie. #zostanwdomu i śledź pojedynki zawodników w słodkim turnieju Teamfight Tactics Spring CUP by Wedel Up!