Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 lutego 2021, 21:01

autor: Ness

Forza Horizon 4 trafi na Steama

Forza Horizon 4 trafi na Steama już 9 marca. Będzie to pierwsza gra z popularnej serii wyścigowej, w którą będzie można zagrać na tej platformie.

Forza Horizon 4 przestaje być ekskluzywna dla środowiska Microsoftu. W jedną z najbardziej uznanych gier wyścigowych już niedługo będzie można zagrać na Steamie. Produkcja studia Playground Games będzie dostępna na platformie Valve 9 marca. Forza Horizon 4 jest pierwszą grą z całej serii, która trafi na zewnętrzny launcher, niewspierany przez giganta z Redmond.

">

Wersja steamowa ma wspierać cross-play i będzie można zagrać zarówno z użytkownikami Xboksów One oraz Series X/S, jak i z posiadaczami wersji na PC. Gracze będą mogli też nabyć wszystkie dodatki do gry, jakie ukazały się do tej pory.

Forza Horizon 4 została wydana w październiku 2018 roku i jest ostatnim jak dotąd tytułem od brytyjskiego studia Playground Games. Obecnie pracuje ono nad nową grą ze świata Fable. Tymczasem fani wyścigowej serii czekają na więcej informacji na temat najnowszej odsłony drugiej odnogi cyklu, czyli Forzy Motorsport, która ma się ukazać na Xboksie Series X/S.