Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 7 czerwca 2018, 10:55

autor: Adrian Werner

Fortified za darmo na platformie Steam

W serwisie Steam wystartowała promocja umożliwiająca zdobycie za darmo pełnej wersji gry Fortified, czyli strzelanki z elementami tower defense, którą opracowali autorzy popularnego Foxhole.

Gra trafiła do sprzedaży dwa lata temu. - Fortified za darmo na platformie Steam - wiadomość - 2018-06-07
Gra trafiła do sprzedaży dwa lata temu.
FORTIFIED W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Clapfoot
  2. Wydawca: Clapfoot
  3. Gatunek: gra akcji
  4. Platformy: PC, XONE
  5. Data premiery: 3 lutego z 2016 r.

Serwis Steam przyzwyczaił nas już do promocji pozwalających przez ograniczony czas na zdobycie za darmo pełnych wersji gier. Najnowsza oferta tego typu objęła Fortified, czyli strzelankę z elementami strategii, którą opracowało znane z Foxhole studio Clapfoot. Zainteresowanym osobom zalecamy pośpiech, gdyż promocja jest ograniczona czasowo i pozostanie ważna tylko do jutrzejszego wieczora.

Tradycyjnie warto przypomnieć, że jeśli dodacie teraz Fortified do swojej biblioteki gier w Steam, to gra pozostanie tam już na zawsze, nawet gdy oferta przestanie obowiązywać.

Produkcja jest wzorowana na filmach science fiction z lat 50. ubiegłego wieku. Zadaniem graczy jest odparcie inwazji Marsjan na Ziemię. Mechanika Fortified łączy elementy gry akcji i tower defense. Na każdym poziomie musimy zneutralizować siły wroga. Podczas zabawy kierujemy bezpośrednio naszą postacią, wykorzystującą szeroki arsenał uzbrojenia, który wymaga ręcznego celowania, jak w typowych strzelankach.

Jednocześnie gracz otrzymuje także opcje konstruowania różnorodnych struktur defensywnych, wieżyczek strażniczych i pułapek, które wspomogą go w odpieraniu ofensyw kosmitów. Zabawę uatrakcyjnia możliwość pokierowania jedną z czterech klas postaci, bazujących na archetypach z filmów z lat 50. Wśród dostępnych bohaterów znajdziecie żołnierza marynarki, uzbrojonego w strzelbę kosmicznego kowboja, agenta tajnej agencji rządowej oraz wyposażoną w odrzutowy plecak wojowniczkę. Wszystkim tym możemy bawić się samotnie lub w trybie kooperacji dla maksymalnie czterech osób.

  1. Oficjalna strona gry Fortified