Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 października 2018, 12:35

autor: Adrian Werner

For Honor - zobacz ulepszenia grafiki na streamie z DLC Marching Fire

Firma Ubisoft zorganizowała stream promujący dodatek Marching Fire do gry For Honor. Dzięki temu dowiedzieliśmy się dużo m.in. na temat szykowanych ulepszeń graficznych, a te są imponujące.

Dodatek ukaże się w najbliższy wtorek. - For Honor - zobacz ulepszenia grafiki na streamie z DLC Marching Fire - wiadomość - 2018-10-14
Dodatek ukaże się w najbliższy wtorek.
FOR HONOR W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Ubisoft
  2. Wydawca: Ubisoft
  3. Gatunek: gra akcji
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: 14 lutego 2017 r.

W przyszłym tygodniu gra For Honor otrzyma potężny dodatek Marching Fire. Autorzy stopniowo ujawniali informacje na temat tego projektu przez ostatnich kilka miesięcy. Wczoraj dzięki obszernemu streamowi mogliśmy wreszcie do syta napatrzyć się na to, co zaoferuje.

Materiał trwający 4,5 godziny daje bardzo dobre pojęcie o tym, jak prezentować się będzie dodatek. Najciekawsze są jednak ulepszenia graficzne, gdyż o nich do tej pory słyszeliśmy najmniej. Deweloperzy wytłumaczyli, czego możemy się spodziewać w tej kwestii, i pokazali te zmiany w akcji.

Autorzy zmodyfikowali praktycznie wszystkie tekstury w grze, tak aby nie tylko wyglądały one ładniej, ale również mniej obciążały system. Gruntownie przerobiono także system oświetlenia, dzięki czemu prezentuje się on znacznie bardziej realistycznie. Ulepszono też efekty pogodowe i niektóre elementy map, dodając np. więcej śniegu, zmieniając kolorystykę części lokacji czy poprawiając poziom detali nieba.

Co ciekawe, wszystkie te poprawki wprowadzono tak, aby nie podwyższyły wymagań sprzętowych gry. Na niektórych pecetach gra może nawet działać płynniej niż wcześniej.

Przypomnijmy, że poza ulepszeniami grafiki Marching Fire zaoferuje również nową frakcję ze starożytnych Chin z czterema postaciami oraz dodatkowy tryb PvP nazwany Szturm, w ramach którego weźmiemy udział w oblężeniach ufortyfikowanego zamku. Pojawi się również nowy wariant PvE, mający zaoferować nieskończone wyzwania dla samotnego gracza lub dwóch osób w kooperacji.

Przypomnijmy, że For Honor ukazało się 14 lutego ubiegłego roku, w wersjach na pecety i konsole Xbox One oraz PlayStation 4. Dodatek Marching Fire zadebiutuje w najbliższy wtorek, czyli 16 października. DLC kosztować będzie 119,90 zł. Ulepszenia graficzne, tryb Szturm oraz nowy system dialogowy udostępnione zostaną w darmowej aktualizacji. Ponadto dwa tygodnie po premierze będziemy mogli bez kupowania rozszerzenia odblokować nowych bohaterów za sześćdziesiąt tysięcy sztuk stali pełniącej w For Honor rolę waluty.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Recenzja gry For Honor – ten system walki zasługuje na więcej
  3. For Honor - poradnik do gry