Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 grudnia 2016, 11:26

Football Manager 2017 z wersją demonstracyjną

Na platformie Steam zamieszczono demonstracyjną wersję menadżera piłkarskiego Football Manager 2017. Demo pozwala poprowadzić wybraną drużynę przez sześć miesięcy wirtualnych rozgrywek – po tym czasie możemy zakupić pełną wersję i kontynuować zabawę. Oferta dotyczy również Football Manager Touch 2017 – mniej rozbudowanego wariantu podstawowej wersji.

Osoby, które chcą sprawdzić się jako trener i menadżer drużyny piłkarskiej, ale nie są przekonane co do zakupu gry Football Manager 2017, mogą teraz wypróbować wersję demonstracyjną.

Udostępniono demonstracyjną wersję gry Football Manager 2017. - Football Manager 2017 z wersją demonstracyjną - wiadomość - 2016-12-06
Udostępniono demonstracyjną wersję gry Football Manager 2017.

Zainteresowani mogą poprowadzić wybrany zespół przez sześć miesięcy wirtualnych rozgrywek. Jeśli po tym czasie zdecydujemy się na zakup produktu, wszystkie nasze osiągnięcia i pliki zapisu zostaną przeniesione do pełnej wersji gry, co pozwoli na kontynuowanie zabawy. Oferta dotyczy także produkcji Football Manager Touch 2017 – jest to mniej rozbudowana, ale jednocześnie przystępniejsza i bardziej dynamiczna wersja pierwowzoru, która oprócz komputerów osobistych obsługuje także urządzenia mobilne. Demo zostało opublikowane na platformie Steam.

Warto przypomnieć, że dzięki staraniom polskiego wydawcy – firmy Cenega – w grze znalazła się także rodzima LOTTO Ekstraklasa. Jest to pierwsza tego typu okazja w historii cyklu. Łącznie najnowsza odsłona serii oferuje dostęp do 2,5 tysiąca drużyn, co przekłada się na blisko pół miliona nazwisk. Oprócz standardowego zarządzania zespołem elementem Football Manager 2017 jest budowanie wizerunku naszej ekipy, co zostało poszerzone o konieczność reagowania na wpisy fanów w mediach społecznościowych.

Football Manager 2017 to najnowsza odsłona jednej z najpopularniejszych serii menadżerów piłkarskich od studia Sports Interactive. Tytuł pozwala przejąć pełną kontrolę nad wybraną drużyną, co oznacza odpowiedzialność nie tylko za skład i taktykę, ale także wiele innych elementów – od transferów, przez dbanie o morale zawodników i kontakty z mediami, aż po spełnianie wytycznych zarządu, który domaga się jak najlepszych wyników. Produkcja ukazała się na rynku 4 listopada tego roku.