Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 października 2016, 15:45

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

LOTTO Ekstraklasa dostępna w grze Football Manager 2017

Firma Cenega poinformowała, że w grze Football Manager 2017 zadebiutuje polska liga LOTTO Ekstraklasa. Premiera produkcji odbędzie się 4 listopada. Tytuł dostępny będzie na komputerach osobistych.

4 listopada bieżącego roku na komputerach osobistych ukaże się Football Manager 2017 – kolejna odsłona popularnego menadżera piłkarskiego. Firma Cenega, rodzimy dystrybutor produkcji, poinformowała, że polscy (i nie tylko) fani będą mogli poprowadzić w grze zespoły grające w lidze LOTTO Ekstraklasa. Będzie to pierwsza tego typu okazja w historii cyklu.

„To efekt pracy wielu zaangażowanych w ten proces osób. Mamy nadzieję, że dzięki naszej obecności popularność tej gry wśród fanów polskiej piłki nożnej wzrośnie jeszcze bardziej. Cieszy nas bardzo także samo zainteresowanie naszą obecnością ze strony firmy SEGA. Jest to wynik realizacji naszej strategii budowania marki rozgrywek, poprzez podejmowanie szeregu spójnych działań we właściwym kierunku” – stwierdził Marcin Mikucki, Dyrektor ds. Marketingu i Sprzedaży w spółce Ekstraklasa SA.

Football Manager 2017 posiadać ma ogromną bazę danych. - LOTTO Ekstraklasa dostępna w grze Football Manager 2017  - wiadomość - 2016-10-27
Football Manager 2017 posiadać ma ogromną bazę danych.

Oczywiście oprócz polskiej ligi, a co za tym idzie zawodników w niej grających oraz osób ze sztabu szkoleniowego, Football Manager 2017 zaoferuje też dostęp do wielu, wielu innych klubów z całego świata. Zaktualizowana baza obejmować ma przeszło pół miliona nazwisk i 2,5 tysiąca drużyn.

O jakość samej rozgrywki można być spokojnym. Seria Football Manager od lat nie schodzi poniżej wysokiego poziomu i nic nie wskazuje, by nagle miało się to zmienić. Tytuł pozwoli wszystkim zainteresowanym przejąć pełną kontrolę nad wybraną drużyną, co oznacza, że będziemy odpowiadać nie tylko za skład i taktykę, ale na naszej głowie będzie także wiele innych elementów – od transferów, przez dbanie o morale zawodników i kontakty z mediami, aż po „dogadzanie” zarządowi, wymagającemu jak najlepszych wyników.

Jak wspomnieliśmy na początku, premiera Football Manager 2017 odbędzie się 4 listopada bieżącego roku. Gra dostępna będzie w Polsce w rodzimej i angielskiej wersji językowej. Do wszystkich zamówień, nie tylko przedpremierowych, dodawana jest gra Football Manager Touch 2017, czyli taka bardziej przystępna wersja produkcji, skupiająca się na transferach i taktyce, dostępna nie tylko na PC-tach, ale także na urządzeniach mobilnych (iOS i Android).