Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 października 2013, 11:35

autor: Michał "Orlov" Orlikowski

Flashback HD debiutuje na PC i PlayStation 3

Remake klasycznej platformówki Flashback trafił zgodnie z zapowiedziami na PC i PlayStation 3. Gra jest już dostępna na pecetowych platformach dystrybucji cyfrowej i PlayStation Network.

Flashback HD debiutuje na PC i PlayStation 3 - ilustracja #1

Po długiej, bo ponad dwudziestoletniej rozłące, Flashback powraca na komputery osobiste. Tym razem, dzięki staraniom firmy Ubisoft, w odświeżonej oprawie audio-wizualnej i z nowymi elementami rozgrywki (między innymi rozwojem postaci). Zgodnie z zapowiedziami, remake platformówki trafił wraz z początkiem października nie tylko na PC, lecz również i na PlayStation 3.

Gra dostępna jest jedynie w cyfrowej dystrybucji. Posiadacze komputerów mogą pozyskać ją za pośrednictwem Steama za 9,99 euro (około 42 zł), a korzystający z PS3 otrzymają ją wraz z popołudniową aktualizacją sklepu, w tej samej cenie, za pośrednictwem platformy PSN. Dodatkowo, w przypadku kont z wykupioną subskrypcją PlayStation Plus, obowiązuje 20% zniżka na zakup Flashback.

Do cyfrowej wersji remake'u zostaje dołączony oryginał sprzed lat. Gra dostępna jest również na Xboksa 360 – możecie zakupić ją poprzez Sklep Xbox Games.

  1. Graliśmy we Flashback – odświeżoną wersję kultowej platformówki
  2. Oficjalna strona gry