Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 sierpnia 2012, 15:17

autor: Aver

Firma Blizzard zaprezentowała intro World of Warcraft: Mists of Pandaria

Po godzinie 14:00 na targach gamescom zaprezentowano intro Mists of Pandaria, najnowszego dodatku do gry MMO World of Warcraft firmy Blizzard. Film ukazuje dynamiczną walkę orka z kapitanem ludzi, którą przerywa pojawienie się mnicha pandarenów. Gra zadebiutuje 25 września.

Dziś po godzinie 14:00, przy akompaniamencie chińskich bębnów grupy MANAO – Drums of China, firma Blizzard zaprezentowała na swoim stanowisku na targach gamescom w Kolonii intro nadchodzącego dodatku do gry World of WarcraftMists of Pandaria.

Trzeba przyznać, że film prezentuje się bardzo klimatycznie. Rozpoczyna się bitwą morską statków Hordy i Sojuszu. Rozbitkowie trafiają na nieznaną wyspę i wyruszają w jej głąb. Następne sceny ukazują dynamiczne starcie wojownika orków z kapitanem statku ludzi, które przerywa pojawienie się mnicha pandarenów. Film cechuje wysoka jakość, z jakich słyną animacje studia Blizzard. Nie zabrakło również lekkiej nuty humoru.

Czwarty dodatek do gry MMO firmy Blizzard ukaże się 25 września na PC w wersji standardowej, cyfrowym wydaniu deluxe oraz w postaci edycji kolekcjonerskiej. Przedpremierowe zamówienia można składać w Sklepie GRY-OnLine, gdzie gra kosztuje 119,90 zł.