Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 czerwca 2021, 12:38

autor: Adrian Werner

Final Form - to nowy polski FPS od autorów gry Ruiner [Aktualizacja]

Autorzy gry Ruiner, czyli ludzie z warszawskiego Reikon Games, zapowiedzieli obiecującego FPS-a Final Form.

Aktualizacja:

Dowiedzieliśmy się trochę więcej na temat Final Form. Twórcy ujawnili, że w grze pokierujemy humanoidalnym awatarem żywego statku kosmicznego. W kampanii udamy się poza granice znanego wszechświata, aby ochronić niebiańską istotę - esencję życia i stworzenia - przed wyniszczającą plagą.

Jak widać, dodatkowych informacji jest niewiele, ale najważniejszym konkretem jest zapowiedź, że Final Form pojawi się na prezentacji Koch Primetime, która ruszy dzisiaj o godzinie 21:00 czasu polskiego. Wtedy powinniśmy zobaczyć więcej gameplaya i poznać dodatkowe szczegóły odnośnie fabuły oraz rozgrywki.

  1. Koch Primetime - oglądaj z nami pokaz Koch Media na E3 2021

Poprzednia wiadomość:

Znane z gry Ruiner polskie studio Reikon Games zapowiedziało swój następny projekt. Jest nim FPS zatytułowany Final Form. Warto dodać, że jest to nazwa tymczasowa, więc w przyszłości może ulec zmianie.

Niestety, udostępnione informacje na temat gry są wyjątkowo skromne. Wiemy, że produkcja zabierze nas poza granice znanego Wszechświata i zmusi do powstrzymania śmiercionośnej plagi. Zwiastun zawiera garść bardzo krótkich fragmentów gameplaya. Pokazana na nich rozgrywka wydaje się być bardzo dynamiczna. Uwagę zwraca także możliwość przyjmowania przez naszą postać formy kuli, co zwiększy tempo poruszania się.

Final Form ma trafić na pecety i konsole. Na razie nie ujawniono daty premiery. Więcej konkretów mamy poznać już wkrótce.

  1. Oficjalna strona gry
E3 2021