Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 czerwca 2021, 10:55

Figurka Wiedźmina i Płotki robi wrażenie detalami oraz ceną

Ruszyły pre-ordery na robiącą duże wrażenie figurkę prezentującą Geralta na Płotce. Produkt prezentuje się imponująco, ale jego cena jest wysoka.

Firma Dark Horse we współpracy ze studiem CD Projekt RED zapowiedziały nową figurkę z marki Wiedźmin. Przedstawia ona Geralta na Płotce. Całość będzie miała 33 cm wysokości i prezentuje się wyśmienicie, imponując poziomem detali.

Jest to propozycja raczej tylko dla najbardziej oddanych fanów Wiedźmina. Cena wynosi bowiem 299,99 dolarów, czyli 1140 złotych, a do tego trzeba doliczyć koszty przesyłki oraz dodatkowe opłaty (np. VAT). Jeśli mimo to jesteście zainteresowani, to na oficjalnej stronie ruszyły już pre-ordery.

Zamówienia przedpremierowe będzie można składać do 5 sierpnia tego roku. To jedyny sposób na nabycie tej figurki. Dark Horse ostrzega, że jest to pozycja limitowana – firma wyprodukuje tyle egzemplarzy, ile będzie pre-orderów i nigdy potem nie stworzy dodatkowych. Wysyłka figurek rozpocznie się w grudniu tego roku i ma potrwać do lutego 2022 r.

  1. The Witcher 3: Wild Hunt - Geralt & Roach statue - strona z pre-orderem
  2. Recenzja gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na PC – Geralt rozwija skrzydła na pececie
  3. Wiedźmin 3: Dziki Gon – poradnik
  4. Wiedźmin 3: Dziki Gon – strona oficjalna