Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 lipca 2021, 21:16

autor: hexx0

Gwiazda światowej piłki powraca na okładce gry FIFA 22

EA Sports przedstawiło dziś okładkę gry FIFA 22. Tym samym dowiedzieliśmy się, która gwiazda piłki nożnej będzie uśmiechać się do nas ze sklepowych półek.

Dokładna data premiery FIF-y 22 wciąż nie jest znana, ale EA Sports już teraz postanowiło podzielić się ze światem okładką gry. Na tej znalazła się gwiazda klubu Paris Saint-Germain i reprezentacji Francji – Kylian Mbappé. Trzy grafiki z dwudziestodwuletnim napastnikiem możecie zobaczyć poniżej.

Gwiazda światowej piłki powraca na okładce gry FIFA 22 - ilustracja #1
Źródło: EA Sports.
Gwiazda światowej piłki powraca na okładce gry FIFA 22 - ilustracja #2
Źródło: EA Sports.
Gwiazda światowej piłki powraca na okładce gry FIFA 22 - ilustracja #3
Źródło: EA Sports.

Warto zauważyć, że Mbappé – który w spektakularny sposób zmarnował rzut karny w meczu jednej ósmej finału Euro 2020 – promuje drugą odsłonę FIF-y z rzędu. Do tej pory taką okazję mieli jedynie Leo Messi i Cristiano Ronaldo. Nic więc dziwnego, że piłkarz jest zachwycony. Jak sam powiedział:

Możliwość wystąpienia na okładce FIF-y rok po roku jest niesamowita. Mam wyjątkową relację z tą serią gier i nie mogę się już doczekać rozgrywki w FIFA 22 równocześnie z fanami.

Na początku napisałem, że nie znamy daty premiery nowej „kopanki” od EA Sports, ale to może wkrótce się zmienić. Na 11 lipca zaplanowano bowiem „rewolucyjną zapowiedź” FIF-y 22. Wtedy prawdopodobnie dowiemy się, czy pogłoski na temat zmian w rozgrywce i kontrowersyjnej wersji pecetowej były prawdziwe. Potwierdzone mogą również zostać nowe karty w trybie Ultimate Team i liga brazylijska, a także kooperacyjny tryb kariery.