Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 czerwca 2020, 11:42

autor: mikos

FIFA 20 FUT - dziś start promocji Summer heat

Już dzisiaj o godzinie 19:00 polskiego czasu wystartuje wielkie wydarzenie zatytułowane „Summer heat” w FIFA 20 Ultimate Team.

FIFA 20 FUT - dziś start promocji Summer heat - ilustracja #1
Do trafienia będzie cała paleta barw na kartach.

FIFA 20 nieubłaganie wkracza w ostatnią fazę rozwoju gry. Jak co roku do paczek w Ultimate Team trafiły karty Team of The Season, którymi nagrodzeni zostali najlepsi zawodnicy obecnego sezonu z różnych lig na świecie. W tym roku ze względu na pandemię całość miała miejsce wcześniej niż zwykle. Z końcem tego wydarzenia, podczas którego gracze mogli trafić najlepszych z najlepszych, nastało oczekiwanie co będzie dalej, bo do premiery FIFY 21 jeszcze trochę czasu zostało, a FUT nie lubi próżni, szczególnie że piłka na świecie ruszyła. Od kilku dni EA zapowiadało nowe wydarzenie o nazwie „Summer heat”. O co w nim chodzi? Na razie nie wiadomo, co dokładnie planują Kanadyjczycy, ale z dotychczasowych wskazówek, które sami udostępnili, oraz mniej oficjalnych przecieków wiemy, że będzie to jeden z największych eventów w FIFIE 20.

FIFA 20 FUT - dziś start promocji Summer heat - ilustracja #2

Do paczek w środę o godzinie 19 prawdopodobnie trafią specjalne wersje kart, które ukazywały się na przestrzeni całego roku w FUT, powinny to być karty widoczne na grafice pochodzącej z samej gry, czyli karty: „Copa Libertadores", "Zimowa aktualizacja", "Zmiennokształtni", "Bohaterowie nagłówków", "Ones to watch" i karty „w formie” dla zawodników wyróżniających się w bieżącej kolejce spotkań rozgrywanych na żywo. Poza tym drugi obrazek sugeruje, że wrócą karty z przeszłości – „Flashback”, „FUTmas”, „Pamiętne chwile” i „Ultimate Scream”. Powrót tych kart odbędzie się zapewne przy jednoczesnym zwiększeniu ich umiejętności, tak aby wpasowały się w obecną siłę składów graczy, bo w swojej pierwotnej wersji byłyby zbyt mało interesujące.

FIFA 20 FUT - dziś start promocji Summer heat - ilustracja #3

Gracze spekulują, że dostać możemy również specjalne karty, które będzie można ulepszać poprzez granie nimi meczów i spełnienie określonych wymagań – tak jak miało to miejsce przy okazji ciepło przyjętych kart „Akademia przyszłych gwiazd FUT”.

Dobra promocja na paczki i ciekawe poprowadzenie nowego wydarzenia mogą osłodzić nieco graczom FIFA okres oczekiwania na wersję oznaczoną numerkiem 21, szczególnie że ostatnio nie przyjęto dobrze informacji o tym, że w FUT Champions jako nagrody dostępne będą nie tylko karty TOTS z najlepszych lig (czyli nie ma co się oszukiwać, te najbardziej pożądane przez graczy), ale też z tych pomniejszych, które są sporo słabsze. Pozostaje mieć nadzieję, że EA stanie na wysokości zadania przy organizacji „Summer heat”.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum Nintendo Switch - Wszystko o konsoli i jej grach