Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 czerwca 2020, 11:42

FIFA 20 FUT - dziś start promocji Summer heat

Już dzisiaj o godzinie 19:00 polskiego czasu wystartuje wielkie wydarzenie zatytułowane „Summer heat” w FIFA 20 Ultimate Team.

FIFA 20 FUT - dziś start promocji Summer heat - ilustracja #1
Do trafienia będzie cała paleta barw na kartach.

FIFA 20 nieubłaganie wkracza w ostatnią fazę rozwoju gry. Jak co roku do paczek w Ultimate Team trafiły karty Team of The Season, którymi nagrodzeni zostali najlepsi zawodnicy obecnego sezonu z różnych lig na świecie. W tym roku ze względu na pandemię całość miała miejsce wcześniej niż zwykle. Z końcem tego wydarzenia, podczas którego gracze mogli trafić najlepszych z najlepszych, nastało oczekiwanie co będzie dalej, bo do premiery FIFY 21 jeszcze trochę czasu zostało, a FUT nie lubi próżni, szczególnie że piłka na świecie ruszyła. Od kilku dni EA zapowiadało nowe wydarzenie o nazwie „Summer heat”. O co w nim chodzi? Na razie nie wiadomo, co dokładnie planują Kanadyjczycy, ale z dotychczasowych wskazówek, które sami udostępnili, oraz mniej oficjalnych przecieków wiemy, że będzie to jeden z największych eventów w FIFIE 20.

FIFA 20 FUT - dziś start promocji Summer heat - ilustracja #2

Do paczek w środę o godzinie 19 prawdopodobnie trafią specjalne wersje kart, które ukazywały się na przestrzeni całego roku w FUT, powinny to być karty widoczne na grafice pochodzącej z samej gry, czyli karty: „Copa Libertadores", "Zimowa aktualizacja", "Zmiennokształtni", "Bohaterowie nagłówków", "Ones to watch" i karty „w formie” dla zawodników wyróżniających się w bieżącej kolejce spotkań rozgrywanych na żywo. Poza tym drugi obrazek sugeruje, że wrócą karty z przeszłości – „Flashback”, „FUTmas”, „Pamiętne chwile” i „Ultimate Scream”. Powrót tych kart odbędzie się zapewne przy jednoczesnym zwiększeniu ich umiejętności, tak aby wpasowały się w obecną siłę składów graczy, bo w swojej pierwotnej wersji byłyby zbyt mało interesujące.

FIFA 20 FUT - dziś start promocji Summer heat - ilustracja #3

Gracze spekulują, że dostać możemy również specjalne karty, które będzie można ulepszać poprzez granie nimi meczów i spełnienie określonych wymagań – tak jak miało to miejsce przy okazji ciepło przyjętych kart „Akademia przyszłych gwiazd FUT”.

Dobra promocja na paczki i ciekawe poprowadzenie nowego wydarzenia mogą osłodzić nieco graczom FIFA okres oczekiwania na wersję oznaczoną numerkiem 21, szczególnie że ostatnio nie przyjęto dobrze informacji o tym, że w FUT Champions jako nagrody dostępne będą nie tylko karty TOTS z najlepszych lig (czyli nie ma co się oszukiwać, te najbardziej pożądane przez graczy), ale też z tych pomniejszych, które są sporo słabsze. Pozostaje mieć nadzieję, że EA stanie na wysokości zadania przy organizacji „Summer heat”.