Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 marca 2018, 19:33

autor: jgrzegorz

FIFA 18 - moc nowych kart na 9. urodziny FUT

EA Sports świętuje 9. urodziny trybu Ultimate Team w grze FIFA 18. Z tej okazji na rynku pojawi się zatrzęsienie nowych kart i wyzwań budowania składu. Nadchodzący weekend to dobry czas, by zalogować się do gry. Promocji i prezentów nie zabraknie, również przy okazji Dnia Świętego Patryka.

Czas szybko płynie i tryb FUT, który przed laty zaczynał jako dodatek do serii, dziś stał się jedną z głównych atrakcji FIFA 18. Przyczyny sukcesu należy z pewnością upatrywać w kartach piłkarzy. Wśród atrakcji tego roku w FUT należy wyróżnić zwłaszcza specjalny Urodzinowy Skład czy wyzwanie Koniec Ery.

FIFA 18 - moc nowych kart na 9. urodziny FUT - ilustracja #1

Urodzinowy Skład to ukłon w stronę starszych graczy, którzy pamiętają poprzednie edycje Ultimate Team. Najlepszym dowodem jest karta Garetha Bale’a, który przed przejściem do Realu Madryt swą piłkarską karierę zaczynał w Tottenhamie jako lewy obrońca. Do tej pozycji była również przypisana jego pierwsza karta, ale, jak wiemy, ewoluował w stronę napastnika. Po dziewięciu latach Bale wraca na obronę. Urodzinowy skład pełen jest takich zmian, często dość nieoczekiwanych. Niestety zabrakło miejsca dla Łukasza Piszczka, który jeszcze w polskiej lidze grał w ataku. Może w przyszłym roku się uda.

Z kolei Koniec Ery to specjalne wyzwanie budowania składu, dzięki któremu będziemy mogli pożegnać legendy piłkarskiego świata, które zakończyły w tym roku swoją karierę. Xabi Alonso, Francesco Totti, Frank Lampard, Phillipp Lahm – ich specjalnych kart należy spodziewać się jako nagrodę za ukończenie wyzwania.

W urodzinowym składzie jest Marco Reus, ale brak jego kolegi z zespołu, Łukasza Piszczka. - FIFA 18 - moc nowych kart na 9. urodziny FUT - wiadomość - 2018-03-16
W urodzinowym składzie jest Marco Reus, ale brak jego kolegi z zespołu, Łukasza Piszczka.

Wspomniałem również o Dniu Świętego Patryka, który wypada w najbliższą sobotę, 17 marca. Irlandzcy piłkarze otrzymają z tej okazji specjalne wersje kart z zielonym tłem. Ceny ich zwykłych wersji poszły w górę dobre kilka miesięcy temu, więc nie ma sensu skupować Irlandczyków na ostatnią chwilę.

Jak czytamy na blogu PlayStation, należy się również spodziewać Ikon w wersji Prime w paczkach i wyzwaniach budowania składu. Wyzwania, prezenty, tematyczne koszulki – to wszystko będzie dostępne już dzisiaj od godziny 19:00. Warto jednak wypatrywać okazji i logować się przez nadchodzący weekend, gdyż niektóre z nich będą ograniczone czasowo.