Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 16 marca 2018, 19:03

autor: Góral

Drugi zwiastun Avengers Infinity War podbija sieć

Doczekaliśmy się drugiego zwiastuna wyczekiwanego filmu Avengers: Infinity War. Cieszy się on niesamowitym zainteresowaniem - w ciągu kilku godzin obejrzano go pięć milionów razy.

Drugi zwiastun Avengers Infinity War podbija sieć - ilustracja #1

Firma Marvel Entertainment opublikowała drugi zwiastun filmu Avengers: Infinity War (Avengers: Wojna bez granic). Jak to w przypadku superbohaterskich obrazów bywa, nagranie wypełniono efektownymi momentami, choć pierwsza połowa materiału jest spokojnym wprowadzeniem do późniejszych atrakcji.

Nowa kinowa produkcja Marvela jest jednym z najbardziej wyczekiwanych tegorocznych hitów, o czym świadczy chociażby liczba wyświetleń zwiastuna na oficjalnym kanale w serwisie YouTubew ciągu kilku pierwszych godzin obejrzano go ponad 5 milionów razy.

Doczekaliśmy się też nowego oficjalnego plakatu Avengers: Infinity War, który zamieszczamy poniżej. Przypominamy jeszcze, że w trzeciej odsłonie Avengersów szereg superbohaterów będzie musiał stawić czoła potężnemu Thanosowi, który przybył na Ziemię, by zdobyć Kamienie Nieskończoności. Na ekranie zobaczymy całą plejadę znanych i lubianych postaci – od Iron Mana i Spider-Mana, przez Hulka i ekipę Strażników Galaktyki, aż po Doktora Strange’a oraz Czarną Panterę. Premiera filmu odbędzie się 27 kwietnia.

Drugi zwiastun Avengers Infinity War podbija sieć - ilustracja #2