Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release CDP.pl Press Release 7 października 2016, 21:21

Farming Simulator 17 z obsługą modów na PS4 i Xbox One

Darmowe mody będą dostępne w dniu premiery na platformach PlayStation 4, Xbox One i PC.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Farming Simulator, pierwsza symulacja gospodarstwa rolnego autorstwa Giants Software, zachwyciła miliony graczy swoim światem, wciągającą rozgrywką i setkami maszyn rolniczych od największych światowych marek. Przez lata seria zgromadziła dużą społeczność pasjonatów biorących udział w rozgrywce wieloosobowej i tworzących dodatkową zawartość w postaci fantastycznych modów.

Do tej pory mody były dostępne wyłącznie w pecetowym wydaniu gry Farming Simulator. Bez wątpienia przyczyniły się one do sukcesu serii, pozwalając graczom na wzbogacanie gry o nową zawartość – pojazdy, elementy otoczenia, zwierzęta, mechanikę i wiele, wiele innych. Dlatego też bardzo cieszymy się, że po raz pierwszy w historii serii mody ukażą się na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Firma Giants Software dokłada wszelkich starań, by darmowe mody były dostępne do pobrania zarówno na PC, jak i konsole w dniu premiery, 25 października.

Jak podkreśla Thomas Frey z GIANTS Software: - Społeczność graczy pecetowych zawsze wykazywała się dużą kreatywnością i wielkim zaangażowaniem, wzbogacając Farming Simulator o wysokiej jakości zawartość. W tym roku, dzięki wsparciu Sony i Microsoftu, możemy wybrać najlepsze mody stworzone przez społeczność graczy PC i przenieść je na konsole. Przed wydaniem wszystkie mody zostaną sprawdzone pod kątem kompatybilności z konsolami. Gracze pecetowi mają dostęp do dużej bazy modów, zaś konsolowi gracze będą mogli cieszyć się nowymi modami wypuszczanymi cyklicznie za darmo. Mody zapewnią graczom nowe, jeszcze bardziej satysfakcjonujące doznania płynące z gry Farming Simulator 17.

Gra Farming Simulator 17 dostępna będzie na PlayStation 4, Xbox One oraz na PC już 25 października.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.