Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 maja 2021, 14:15

Far Cry 6 - wyciekł zwiastun figurki kolekcjonerskiej

W sieci pojawił się zwiastun kolekcjonerskiej figurki z Far Cry 6. Przedstawia ona Antona Castillo oraz jego syna Diego.

W SKRÓCIE:
  • Wyciekł zwiastun figurki z Far Cry 6.
  • Przedstawia ona Antona Castillo oraz jego syna Diego.
  • Najprawdopodobniej wejdzie ona w skład edycji kolekcjonerskiej gry.

O Far Cry 6 dowiedzieliśmy się jeszcze w ubiegłym roku, lecz oprócz klimatycznego zwiastuna nie otrzymaliśmy od Ubisoftu wiele informacji na temat gry. Nadal czekamy na pierwszy gameplay, który najprawdopodobniej pojawi się 12 czerwca na konferencji Ubisoft Forward. Do sieci wyciekł jednak inny materiał wideo związany z nadchodzącą produkcją. Jest nim zwiastun kolekcjonerskiej figurki.

Krótki film opublikowany na Reddicie przedstawia statuetkę Antona i Diego Castillo. Syn przywódcy zasiada na fotelu trzymając w rękach zdobiony pistolet. Z tyłu widać jego ojca. Na końcu materiału pojawia się z kolei nazwa figurki, czyi Lions of Yara. Najprawdopodobniej gadżet ten będzie wchodził w skład kolekcjonerskiej edycji gry.

W sieci regularnie pojawiają się także oficjalne grafiki koncepcyjne związane z Far Cry 6. Większość z nich utrzymana jest w klimatach plakatów propagandowych. W ich centralnym punkcie często znajduje się Anton Castillo, który portretowany jest jako troskliwy ojciec ludu Yary.

Najprawdopodobniej niedługo otrzymamy więcej materiałów promujących grę. Nadal nie wiadomo, na kiedy zaplanowano jej premierę, lecz możliwe, że informację tę uzyskamy na nadchodzącym Ubisoft Forward. Pozostaje nam więc cierpliwie czekać.