Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 sierpnia 2021, 19:02

autor: hexx0

Far Cry 6: pokaz gameplayu i stream Q&A na temat gry już dziś na TVGRY i TVGRYplus [Aktualizacja #2]

W ramach akcji Find Your Next Game pokażemy Wam dziś obszerny gameplay z Far Cry 6. Po jego prezentacji odbędzie się stream, podczas którego odpowiemy na Wasze pytania dotyczące gry.

Aktualizacja #2:

Na zegarach 19:00, a to oznacza, że na TVGRYplus rozpoczął się stream na temat gry Far Cry 6. Zapraszamy do oglądania i zadawania pytań na czacie – Gambrinus i Elessar z pewnością na wszystkie odpowiedzą.

Aktualizacja:

Wybiła 18:00, więc gameplay jest już dostępny na kanale TVGRY. Możecie obejrzeć go poniżej. Zachęcamy też do przeczytacia naszej nowej zapowiedzi tekstowej – link do niej znajdziecie pod filmem. Za godzinę zapraszamy zaś na stream na TVGRYplus.

Oryginalna wiadomość:

Zapowiadaliśmy, że pod koniec sierpnia pokażemy Wam naprawdę dużą grę i słowa dotrzymujemy. Dziś o godzinie 18:00 – w ramach międzynarodowej akcji Find Your Next Game – na kanale TVGRY pojawi się obszerny gameplay z Far Cry 6. Ekipa TVGRY rzeczywiście grała w nadchodzącą produkcję Ubisoftu, więc spodziewajcie się czegoś więcej niż fragmentów rozgrywki, które wyciekły do sieci. Z kolei o 19:00 zapraszamy Was na kanał TVGRYplus, gdzie odbędzie się stream, podczas którego Gambrinus i Elessar odpowiedzą na Wasze pytania dotyczące gry.

Będziecie więc mieli dobrą okazję, aby zasięgnąć nieco informacji z pierwszej ręki. Czy fabuła rzeczywiście okaże się tak głęboka, jak sugerował Geoff Keighley, zapowiadając nowy trailer Far Cry 6 podczas Gamescom Opening Night Live 2021? Jak wypada Giancarlo Esposito w roli antagonisty? I przede wszystkim: czy rozgrywce bliżej do tej z Far Cry 5, czy z New Dawn?

Odpowiedzi na te pytania mogą się okazać szczególnie użyteczne dla tych z Was, którzy zamierzają sięgnąć po Far Cry 6 na premierę. Ta nastąpi zaś 7 października. Tytuł zadebiutuje na PC, PS4, PS5, XONE i XSX|S. Z naszymi wrażeniami w formie tekstowej możecie zapoznać się pod poniższym linkiem.