Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 grudnia 2022, 21:03

Zobacz, jak zacznie się bajkowa przygoda w Far Cry 6: Lost Between Worlds

Ubisoft zaprezentował obszerny gameplay z Lost Between Worlds, czyli DLC do Far Cry 6. Całość prezentuje się niemal bajkowo.

Źródło fot. Ubisoft
i

W ubiegłym tygodniu Ubisoft oficjalnie zapowiedział Lost Between Worlds, czyli kolejne DLC do Far Cry 6. Dziś natomiast zaprezentowano obszerny gameplay, który pokazuje pierwsze minuty rozgrywki w dodatku. Materiał ten możecie obejrzeć poniżej.

Rozszerzenie pozwoli nam zwiedzić szereg równoległych światów znanych jako szczeliny. Każda z nich przedstawia Yarę (miejsce akcji podstawowej wersji gry) w krzywym zwierciadle. Na gameplayu widzimy więc lewitujące ruiny przypominające krainę fantasy oraz skażone pustkowia budzące skojarzenia z grami postapokaliptycznymi.

Rozgrywka będzie się skupiać na eksplorowaniu kolejnych lokacji, rozwiązywaniu zagadek środowiskowych, a przede wszystkim walce z napotkanymi przeciwnikami. Co ciekawe, wrogowie (tzw. odłamkołaki) stworzeni są z jednego z dwóch rodzajów kryształów – niebieskiego lub czerwonego. Do ich pokonania należy użyć amunicji w odpowiadającym im kolorze.

Lost Between Worlds trafi do sprzedaży już jutro. Dodatek będzie dostępny na PC oraz konsolach PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S. Jego cenę ustalono na ok. 80 zł.

  1. Far Cry 6 - poradnik do gry
  2. Recenzja gry Far Cry 6 - to dobra gra. Tylko dobra

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej