Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 grudnia 2022, 21:25

Nowy gameplay z Dead Space Remake rozbudza apetyt przed TGA

W Internecie pojawił się długi gameplay prezentujący początkowe fragmenty remake'u Dead Space.

Źródło fot. EA
i

Jak zapewne wiecie, remake Dead Space pojawi się na The Game Awards 2022. Zobaczymy wówczas gameplay z produkcji. Jak się jednak okazuje, to nie jedyny materiał z gry, jaki zaplanowano na ten miesiąc. W Internecie pojawił się długi film prezentujący początkowy etap rozgrywki.

Gameplay pokazuje sam początek przygody. Widzimy więc, jak Isaac Clarke wraz z oddziałem ochrony dokuje przy statku USG Ishimura. Szybko protagonista staje się jedynym ocalałym po tym, jak jego towarzysze zostają wymordowani przez nekromorfy. Materiał ukazuje nam również, jak bohater po raz pierwszy bierze do ręki legendarną już piłę plazmową i uczy się skutecznie eliminować przeciwników.

Warto przypomnieć, że twórcy już wcześniej prezentowali nam fragmenty rozgrywki. W październiku, z okazji 14. urodzin marki, pokazano na gameplayu początek trzeciego rozdziału. Na jego przykładzie zobaczyliśmy również porównanie grafiki z oryginałem.

Dead Space zadebiutuje 27 stycznia 2023 roku na PC oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Tytuł będzie dostępny w polskiej wersji językowej.

  1. Remake Dead Space naprawia bolączki oryginału. Wiem, bo grałem

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej