Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 10 września 2021, 16:58

Far Cry 6 i Resident Evil Village w prezencie przy zakupie kart i procesorów AMD

Firma AMD dokłada gry Far Cry 6 i Resident Evil Village do komputerów stacjonarnych i laptopów wyposażonych w procesory Ryzen oraz karty graficzne Radeon. Oferta obejmuje tylko wybrane modele i nie jest dostępna we wszystkich sklepach.

Jeśli w planach na najbliższą przyszłość macie zakup komputera stacjonarnego lub laptopa, może Was zainteresować oferta firmy AMD. W ramach akcji Raise the Game do każdego desktopa lub notebooka wyposażonego w wybrane modele procesorów marki Ryzen oraz kart graficznych Radeon dorzucane są bowiem darmowe cyfrowe kopie gier Far Cry 6 i Resident Evil Village. Pełną listę podzespołów, które biorą udział w promocji, znajdziecie na poniższym screenie, jej pełny regulamin natomiast dostępny jest tutaj.

Wszystkie objęte promocją produkty w sklepie Morele.net

Źródło: https://www.amd.com/en/gaming/raise-the-game.

Akcja rozpoczęła się wczoraj i potrwa do 31 grudnia – czas na realizację kodów upłynie z kolei 29 stycznia 2022 roku (klucze do Far Cry 6 będą wysyłane po premierze gry, to jest po 7 października). W akcji biorą udział liczne sklepy internetowe, w tym serwis Morele.net. Klikając w zamieszczony nad powyższą grafiką przycisk, przeniesiecie się na podstronę ze wszystkimi produktami, do których dorzucane są wspomniane gry. Pod tekstem zamieszczamy z kolei pięć wybranych ofert – naszym zdaniem najciekawszych w kategorii cena/jakość.

Wybrane oferty objęte promocją

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

Hubert Śledziewski

Hubert Śledziewski

Z wykształcenia socjolog, z pasji gracz. Przygodę z gamingiem rozpoczął w wieku czterech lat – od Pegasusa. Obecnie preferuje PC i wymagające RPG-i, lecz nie stroni ani od konsol, ani od innych gatunków. Zawodowo pisze od 2016 roku. Z GRYOnline.pl związał się pięć lat później – choć zna serwis, odkąd ma dostęp do Internetu – by połączyć zamiłowanie do słowa i gier. Zajmuje się głównie newsami i publicystyką. Kiedy nie gra i nie pisze, najchętniej czyta, ogląda seriale (rzadziej filmy) i mecze Premier League, słucha ciężkiej muzyki, a także spaceruje z psem. Niemal bezkrytycznie kocha twórczość Stephena Kinga. Nie porzuca planów pójścia w jego ślady. Pierwsze „dokonania literackie” trzyma jednak zamknięte głęboko w szufladzie.

więcej