Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 listopada 2021, 19:15

Ubisoft usuwa z Far Cry 6 przypadkowo udostępnioną misję

Aktualizacja Far Cry 6 usuwa przypadkowo udostępnioną misję z Dannym Trejo, która pierwotnie miała pojawić się w grudniu.

W SKRÓCIE:
  1. Najnowsza aktualizacja Far Cry 6 poprawia sporo błędów zgłoszonych przez graczy.
  2. Udostępniona przez przypadek niedokończona misja z Dannym Trejo, która miała pojawić się w grudniu, została usunięta.

Firma Ubisoft przez pomyłkę udostępniła jedną z misji, które mają wejść w skład popremierowych darmowych dodatków do Far Cry 6. Zadanie noszące tytuł „Dani & Danny vs Everybody” zostało usunięte w dzisiejszej łatce i wróci, gdy zostanie ukończone (pierwotne plany mówiły o grudniu).

DLC pojawiło się na serwerach francuskiego wydawcy przez pomyłkę. I choć deweloperzy dosyć szybko naprawili swój błąd, to część graczy zdołała ukończyć misję, chwaląc się zrzutami ekranu oraz materiałami wideo.

Aktualizacja Far Cry 6 dostępna jest na konsolach PS4, PS5, Xbox One i Series X/S, a w najbliższym czasie ukaże się także na pecetach. Dodaje ona nowe wyzwania dzienne i tygodniowe oraz poprawia częstotliwość pojawiania się wrogów i płynność rozgrywki. Oficjalna lista zmian wyszczególnia również sporo poprawek w misjach, trybie fotograficznym i kooperacji.

Poza misją z Dannym Trejo firma Ubisoft zaplanowała gościnne występy Rambo i bohaterów serialu Stranger Things, które, podobnie jak zadanie z „Maczetą”, mają być darmowe. Płatne dodatki obejmą za to powracających z poprzednich odsłon antagonistów – Vaasa Montenegro, Pagana Mina i Josepha Seeda. Otrzymamy także remaster Far Cry 3: Blood Dragon.

Udostępniony jakiś czas temu zwiastun daje mały pogląd na planowane DLC.

  1. Far Cry 6 – oficjalna strona
  2. Ubisoft – oficjalna strona
  3. Far Cry 6 - poradnik do gry