Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 maja 2017, 18:41

Far Cry 5 potwierdzony przez Ubisoft

Na oficjalnym forum Ubisoftu pojawił się dział poświęcony grze Far Cry 5. Firma tym samym potwierdziła istnienie tytułu, o którym w internecie już od dłuższego czasu krążyły plotki. Szczegóły dotyczące gry zostaną przedstawione 12 czerwca, podczas konferencji producenta na targach E3.

AKTUALIZACJA:

Według najnowszych przecieków, pochodzących podobno od znajomego pracownika studia Ubisoft Toronto, akcja Far Cry 5 zostanie umiejscowiona w Montanie, w czasach obecnych. Gracz wcieli się postać oficera policji, który musi zmierzyć się ze zorganizowaną grupą przestępczą, kontrolującą północnozachodnią część stanu.

W ostatnich tygodniach po sieci krążą plotki o piątej odsłonie serii Far Cry. Do tej pory Ubisoft milczał jednak na temat tytułu. W obliczu zapowiedzianej właśnie oficjalnej konferencji dewelopera, która odbędzie się podczas targów E3 12 czerwca, francuski koncern potwierdził istnienie wyczekiwanego przez fanów sequela. Na oficjalnym forum firmy pojawił się bowiem dział poświęcony Far Cry 5. Na razie znalazło się w nim zaledwie logo i jeden wątek, w którym twórcy pytają graczy o to, czy są gotowi na zapowiedź kontynuacji. Niestety, z opublikowanego logotypu (który może być tymczasowy) nie wyczytamy żadnych szczegółów dotyczących świata, do którego przeniesiemy się w nowej produkcji. Według najpopularniejszych pogłosek, ma ona zabrać nas w realia Dzikiego Zachodu.

Najprawdopodobniej tymczasowe logo, z którego niestety nie wyczytamy żadnych szczegółów dotyczących świata gry

  1. Oficjalna strona serii Far Cry