Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 kwietnia 2019, 11:17

autor: Adrian Werner

Fallout 76 – patch 9 wprowadzi plecaki, skautów i nowe wyzwania

W maju gra Fallout 76 otrzyma nową aktualizację, która wprowadzi m.in. frakcję skautów z dodatkowymi wyzwaniami oraz możliwość korzystania z plecaków.

Patch zadebiutuje 7 maja. - Fallout 76 – patch 9 wprowadzi plecaki, skautów i nowe wyzwania - wiadomość - 2019-04-29
Patch zadebiutuje 7 maja.
PATCH NR 9 ZAOFERUJE M.IN.:
  1. frakcję skautów-pionierów,
  2. wyzwania i odznaki skautowskie,
  3. przygodę Groza Mroku,
  4. plecaki.

Studio Bethesda ujawniło zawartość nadchodzącej aktualizacji nr 9 do gry Fallout 76. Patch ukaże się 7 maja i zaoferuje kolejny zestaw nowości będących częścią tzw. Wild Appalachia, czyli serii łatek wprowadzających dodatkową zawartość i opcje.

Aktualizacja zatytułowana będzie Zawsze wzwyż. Wprowadzi do gry nową frakcję skautów-pionierów. Z powodu wojny mają oni problemy z werbowaniem młodzieży, więc statut organizacji uległ zmianie, tak aby możliwe było akceptowanie nowych członków w każdym wieku.

Aby dołączyć do skautów, trzeba będzie odnaleźć jeden z plakatów tej organizacji. - Fallout 76 – patch 9 wprowadzi plecaki, skautów i nowe wyzwania - wiadomość - 2019-04-29
Aby dołączyć do skautów, trzeba będzie odnaleźć jeden z plakatów tej organizacji.

Żółtodzioby, określane mianem kijanek, będą musiały pokonać serię wyzwań potwierdzających, że nadają się na skautów. Sukcesy nagradzane mają być odznakami, stanowiącymi dowód osiągnięcia mistrzowskiego poziomu w takich aktywnościach jak pływanie, strzelanie z łuku czy gotowanie. Gracze wezmą również udział w przygodzie Groza Mroku, wzorowanej na skautowskich opowieściach snutych przy ognisku.

Ostatecznie, po osiągnięciu rangi oposa, otrzymamy dostęp do dodatkowych, znacznie trudniejszych wyzwań i odznak, oraz możliwość korzystania z plecaków. Wykorzystamy je do przenoszenia większych ciężarów i dodatkowego wyposażenia. Gracze będą mogli w dużym stopniu modyfikować ich wygląd oraz funkcje, np. montując pancerz czy jednostkę chłodniczą, spowalniającą tempo psucia się jedzenia.

Przypomnijmy, że gra Fallout 76 ukazała się 14 listopada ubiegłego roku na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Gra została przyjęta chłodno – edycja pecetowa posiada obecnie średnią ocen na poziomie 52% według serwisu Metacritic. Projekt nie zachwycił również naszego redaktora, który wystawił mu notę 5.5/10.

  1. Oficjalna strona serii Fallout
  2. Recenzja gry Fallout 76 – zlepek wszystkiego i niczego
  3. Wszystko o Fallout 76
  4. Fallout 76 - poradnik do gry
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Fallout 76

Fallout 76