Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 lutego 2019, 10:06

autor: Adrian Werner

Fallout 76 dołączany do nakładek na pada za 19 zł

Polski x-kom stał się kolejnym sklepem, który wykorzystał promocję do pozbycia się części egzemplarzy Fallouta 76 ze swoich magazynów. Tym razem pełna wersja gry dołączana była do kosztujących 19 złotych nakładek na gałki analogowe pada.

 

Fallout 76 był jednym z największych rozczarowań ubiegłego roku. - Fallout 76 dołączany do nakładek na pada za 19 zł - wiadomość - 2019-02-18
Fallout 76 był jednym z największych rozczarowań ubiegłego roku.
FALLOUT 76 W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Bethesda Game Studios
  2. Wydawca: Bethesda Softworks
  3. Gatunek: RPG/survival sandbox
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: 14 listopada 2018 r.

Od premiery Fallout 76 zdążyły już upłynąć trzy miesiące, ale rzeczywistość wciąż dostarcza nam kolejnych dowodów na to, jak wielką katastrofą okazała się gra firmy Bethesda. Najnowszym przykładem stała się promocja zorganizowana przez polski sklep x-kom. W jej ramach przez pewien czas można było kupić za 19 złotych zestaw zawierający pełną wersję tej produkcji wraz z nakładkami na gałki analogowe pada PlayStation 4 firmy SpeedLink.

Liczba takich zestawów była mocno ograniczona i zapasy szybko uległy wyczerpaniu. Wygląda to tak, jak gdyby x-kom próbował pozbyć się zalegających w magazynach egzemplarzy gry. Fakt, że stało się to trzy miesiące po premierze Fallout 76 pokazuje, że produkcja ma problemy ze znajdowaniem nabywców. Co ciekawe, pomysł dołączania pełnej wersji do nakładek na pady podsunęli sklepowi sami gracze na Facebooku.

Źródło: x-kom - Fallout 76 dołączany do nakładek na pada za 19 zł - wiadomość - 2019-02-18
Źródło: x-kom

Warto przypomnieć, że nie była to pierwsza promocja pokazująca desperację w pozbywaniu się z magazynów Fallouta 76. Pod koniec stycznia niemiecki oddział sieci GameStop dodawał pełną wersję do używanych padów do PlayStation 4. W tym samym kraju F76 otrzymywali także nabywcy dysków twardych w sklepach Media Markt.

Gra Fallout 76 zadebiutowała 14 listopada ubiegłego roku w wersjach na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Produkcja okazała się wielkim rozczarowaniem i wersja na PS4 posiada średnią ocen na poziomie 53% według serwisu Metacritic. Tytuł nie przypadł do gustu także naszemu redaktorowi, który wystawił mu notę 5.5/10.

  1. Oficjalna strona serii Fallout
  2. Recenzja gry Fallout 76 – zlepek wszystkiego i niczego
  3. Wszystko o Fallout 76
  4. Fallout 76 - poradnik do gry

Adrian Werner

Adrian Werner

Prawdziwy weteran newsroomu GRYOnline.pl, piszący nieprzerwanie od 2009 roku i wciąż niemający dosyć. Złapał bakcyla gier dzięki zabawie na ZX Spectrum kolegi. Potem przesiadł się na własne Commodore 64, a po krótkiej przygodzie z 16-bitowymi konsolami powierzył na zawsze swoje serce grom pecetowym. Wielbiciel niszowych produkcji, w tym zwłaszcza przygodówek, RPG-ów oraz gier z gatunku immersive sim, jak również pasjonat modów. Poza grami pożeracz fabuł w każdej postaci – książek, seriali, filmów i komiksów.

więcej