Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 października 2021, 19:48

Niesławne Games for Windows Live w końcu na dobre zniknęło z Fallout 3 GOTY

Fallout 3: Game of the Year Edition otrzymało na PC aktualizację, która usuwa połączenie gry z martwym już Games for Windows Live.

Games for Windows Live było platformą cyfrowej dystrybucji rozwijaną przez Microsoft. Od 2013 roku firma stopniowo wycofywała się z jej wsparcia, a obecnie całość jest martwa. Nadal jednak istnieją tytuły, które są z nią powiązane – do wczoraj jednym z nich było Fallout 3: Game of the Year Edition. Właśnie wtedy na PC opublikowana została aktualizacja oznaczona numerem 1.7.0.4, która odcina grę od nieczynnej usługi.

Należy mieć na uwadze, że wraz z tą łatką zmieniono kompilator na Visual Studio 2019. W wyniku tego ruchu mody do Fallout 3 przestaną działać.

  1. Fallout 3 - recenzja gry
  2. Fallout 3 - poradnik do gry

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Z GRYOnline.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańcza specjalistka od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi. Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry.

więcej