Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 grudnia 2013, 19:45

autor: Ender

Fable Anniversary – oficjalna data premiery, informacje o bonusach dostępnych w premierowym wydaniu gry

Studio Lionhead ogłosiło oficjalną datę premiery gry Fable Anniversary, a więc zremasterowanej i poprawionej edycji pierwszej odsłony Fable, która zadebiutowała w 2004 roku. Twórcy zdradzili tez jakie cyfrowe bonusy otrzymają osoby, które zakupią premierową edycję tytułu.

Bonusy czekajace na graczy w premierowym wydaniu - Fable Anniversary – oficjalna data premiery, informacje o bonusach dostępnych w pemierowym wydaniu gry - wiadomość - 2013-12-12
Bonusy czekajace na graczy w premierowym wydaniu

Na oficjalnym blogu studia Lionhead pojawił się wpis, w którym deweloperzy zdradzają oficjalną datę premiery gry Fable Anniversary, przeznaczonej na konsole Xbox 360. Tytuł zadebiutuje w amerykańskich sklepach 4 lutego przyszłego roku, a w europejskich trzy dni później, 7 lutego. W pudełkach z pierwszego nakładu produkcji znajdziemy kody, pozwalające odblokować bonusową cyfrową zawartość. Poza specjalnym kapeluszem dla xboksowego awatara, przypominającym głowę lwa, gracze otrzymają również pięć różnych kostiumów oraz dwie nowe bronie.

Fable Anniversary jest przygotowywane z okazji zbliżającego się dziesięciolecia serii. Tytuł jest odświeżoną edycją Fable wydanego pierwotnie w 2004 roku na konsoli Xbox. Oryginalna gra została ciepło przyjęta przez graczy, choć nie spełniła wszystkich obietnic składanych przez jej twórców. W 2005 roku produkcja została rozszerzona o dodatkowy scenariusz, a następnie wydana na komputerach PC jako Fable: Zapomniane Opowieści. Z czasem cykl rozrósł się o kolejne części oraz spin-offy, stając się jedną z najważniejszych ekskluzywnych gamingowych marek Microsoftu. Wedle pierwotnych planów Fable Anniversary miało ukazać się jeszcze w tym roku, ale we wrześniu deweloperzy zdecydowali się przesunąć debiut o kilka miesięcy.

Przy okazji zapowiedzi premiery, deweloperzy przedstawili także nowe grafiki porównujące oprawę graficzną oryginalnego Fable z jego odświeżonym wydaniem.

Porównanie oryginalnego Fable z wersją Anniversary #1 - Fable Anniversary – oficjalna data premiery, informacje o bonusach dostępnych w pemierowym wydaniu gry - wiadomość - 2013-12-12
Porównanie oryginalnego Fable z wersją Anniversary #1
Porównanie oryginalnego Fable z wersją Anniversary #2 - Fable Anniversary – oficjalna data premiery, informacje o bonusach dostępnych w pemierowym wydaniu gry - wiadomość - 2013-12-12
Porównanie oryginalnego Fable z wersją Anniversary #2
  1. Oficjalna strona Fable Anniversary
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Fable Anniversary

Fable Anniversary