Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 września 2020, 13:27

Ezio's Family na klatce schodowej - piękne wykonanie motywu z Assassins Creed

Artystka Lauren Paley wykonała na klatce schodowej piękną wokalizację Ezio’s Family, czyli najbardziej znanego utworu z serii Assassin’s Creed.

Jeszcze prawie dwa miesiące dzielą nas od debiutu Assassin's Creed: Valhalla. Oczekiwanie na premierę umilić może sympatyczny filmik Lauren Paley, w którym wykonuje ona wokalizację Ezio's Family, czyli najpopularniejszego utworu muzycznego z tej marki.

Dziewczyna specjalizuje się w wokalizacjach nagrywanych na klatkach schodowych. Wcześniej w ten sam sposób zaśpiewała m.in. motyw przewodni z Halo (połączony z muzyką z Titanica). Jak tłumaczy, wykonała Ezio’s Family, gdyż ten utwór był jednym z najczęściej sugerowanych przez widzów.

Ezios Family na klatce schodowej - piękne wykonanie motywu z Assassins Creed - ilustracja #1
Utwór Ezio’s Family pojawił się dopiero w drugiej odsłonie cyklu, ale szybko stał się motywem przewodnim całej marki.

Utwór pojawił się po raz pierwszy w drugiej części cyklu. Okazał się tak popularny, że stał się motywem przewodnim całej marki. Jego różne wersje mogliśmy usłyszeć m.in. w Assassin's Creed: Unity, Assassin's Creed: Syndicate, Assassin’s Creed Origins czy Assassin's Creed Odyssey. W ramach żartu pojawił się także w Far Cry Primal, gdzie towarzyszył humorystycznej misji, w której jaskiniowiec próbował nauczyć się latać.

Przypomnijmy, że najnowsza część serii, czyli Assassin's Creed: Valhalla, zmierza na pecety, konsole Xbox One, Xbox Series X, PlayStation 4 i PlayStation 5 oraz platformę streamingową Google Stadia. Gra ukaże się pod koniec tego roku.

  1. Oficjalna strona gry Assassin’s Creed: Valhalla
  2. Grałem w AC Valhalla – Assassin's Creed podąża drogą Kratosa, z Grecji na daleką północ
  3. Wszystko o Assassin’s Creed Valhalla