Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 października 2014, 18:08

autor: Góral

Evolve - alfa testy odbędą się w dniach 30 października - 2 listopada

Studio Turtle Rock poinformowało, że 30 października rozpoczną się testy alfa gry Evolve na konsoli Xbox One. Dzień później do zabawy dołączą wybrani użytkownicy PlayStation 4 i komputerów PC. Zabawa zakończy się 2 listopada.

Twórcy strzelanki Evolve poinformowali na oficjalnej stronie gry, że 30 października rozpoczną się krótkie (potrwają do 2 listopada) testy alfa produkcji na konsoli Xbox One. Dzień później do zabawy dołączą wybrani użytkownicy PlayStation 4 i komputerów PC. Dostęp do rozgrywki z automatu otrzymają osoby, które zamówią przedpremierowo projekt u jednego dużych sprzedawców (GameStop, Amazon, Best Buy, Target i Walmart). Pozostali zainteresowani powinni udać się pod ten adres i wykorzystać następujący kod: 11197-10708-89072 (klucz wielokrotnego użytku, ale nie znamy odgórnego limitu, więc warto się pośpieszyć). Jeżeli uda się wam dostać do testów, to pamiętajcie, by wykupić abonament Xbox Live Gold / PlayStation Plus (w zależności od platformy sprzętowej), gdyż jest on wymagany do zabawy. Osoby grające na PC-tach muszą natomiast korzystać ze Steama.

Alfa testy gry Evolve najpierw na konsoli Xbox One. - Evolve - alfa testy odbędą się w dniach 30 października - 2 listopada - wiadomość - 2014-10-09
Alfa testy gry Evolve najpierw na konsoli Xbox One.

Nadchodząca alfa nie jest pierwszą, jakiej doczekała się produkcja studia Turtle Rock. W czasie wakacji wybrani gracze również mogli wziąć udział w zamkniętych testach. Tym razem jednak większa liczba osób będzie mogła sprawdzić nowego FPS-a. Jednocześnie przypominam, że otwarta beta rozpocznie się 8 stycznia 2015 roku, wyłącznie na konsoli Xbox One.

Warto również wspomnieć, że firma TriForce przygotowała wyjątkową figurkę Goliata – jednej z bestii, które znajdziemy w Evolve. Gadżet jest o tyle ciekawy, że jest naprawdę sporych rozmiarów (73 cm wysokości x 55 cm szerokości x 63 cm długości i waży około 16 kilogramów), a każdy egzemplarz jest ręcznie rzeźbiony i malowany. Niestety cena stwora wynosi 750 dolarów (około 2500 zł).

Premiera pełnej wersji Evolve odbędzie się 10 lutego 2015 roku na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i komputerach osobistych.