Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 marca 2014, 08:56

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

EverQuest Next Landmark - beta rozpocznie się w środę

Firma Sony Online Entertainment poinformowała, że gra MMORPG EverQuest Next Landmark powoli wychodzi z fazy alfa i 26 marca rozpocznie się zabawa w ramach zamkniętych beta testów. By się do nich dostać należy wykupić jednej z pakietów Founder's Pack lub zapisać się na oficjalnej stronie i liczyć na szczęście.

EverQuest Next Landmark wychodzi z fazy alfa. - EverQuest Next Landmark - beta rozpocznie się w środę - wiadomość - 2014-03-23
EverQuest Next Landmark wychodzi z fazy alfa.

Pod koniec stycznia bieżącego roku firma Sony Online Entertainment rozpoczęła alfa testy gry MMORPG EverQuest Next Landmark. Faza ta jednak powoli dobiega końca i deweloper poinformował na oficjalnym forum, że 26 marca nastąpi start zamkniętej bety. Dodatkowo ujawniono, że serwery produkcji zostaną wyłączone 24 marca i wrócą do życia w momencie startu kolejnego etapu testów. By się do nich załapać należy jednak wykupić jeden z pakietów Founder's Pack na oficjalnej stronie gry (opis zawartości poszczególnych paczek znajdziecie w tym miejscu). Jeżeli nie chce wydawać pieniędzy, to możecie spróbować szczęścia, korzystając z tradycyjnej metody zapisów, dzięki której można otrzymać darmowy klucz.

Należy także pamiętać, że wraz z przejściem gry z fazy alfa do bety niemal wszystkie dane zostaną usunięte. Zachowają się tylko zapisane szablony, imiona postaci oraz zakupione przedmioty. Twórcy zalecają więc zapisanie wszystkich wzorów przed zamknięciem serwerów. W innym przypadku dane zostaną utracone.

EverQuest Next Landmark to przystawka przed daniem głównym, czyli grą EverQuest Next. Produkcja skupia się głównie na budowaniu, przy wykorzystaniu prostych w obsłudze, a jednocześnie zaawansowanych narzędzi. Nie wiemy jeszcze, kiedy ukaże się pełna wersja tytułu, ale pewnym jest, że nie będzie ona wspierać 32-bitowych systemów operacyjnych.