Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 września 2022, 20:00

ETS2 z aktualizacją 1.46 dostanie nowy obszar w Europie Zachodniej

ETS2 wzbogaci się o kolejny obszar. Będzie to niewielkie miasteczko znajdujące się nieopodal Madrytu w Hiszpanii. Trafi ono do gry wraz z aktualizacją 1.46.

Źródło: SCS Software.

Studio SCS Software nadal prężnie rozwija Euro Truck Simulator 2. Na swoim oficjalnym blogu deweloperzy zdradzili pierwszą nowość, jaka zawita do tytułu wraz z aktualizacją 1.46. Jest nią rozbudowa mapy na terenie Hiszpanii.

Jeśli nie posiadacie DLC Iberia do ETS2 i nie planujecie jego zakupu, to ta konkretna zmiana Was ominie. Tyczy się ona bowiem okolic Madrytu. Od dnia premiery znajdował się tam dobrze wymodelowany obszar, do którego nie było dostępu. Wraz z aktualizacją w tym miejscu pojawi się miasteczko inspirowane Argandą del Rey. Znajdziemy tam warsztat ciężkich maszyn i firmę Construcciones Elcano. Dodatkowo odblokowany zostanie zjazd na autostradzie umożliwiający zwiedzenie nowego obszaru.

Jeśli jesteście zainteresowani tym, jak całość się prezentuje, to możecie obejrzeć poniższe grafiki.

ETS2 z aktualizacją 1.46 dostanie nowy obszar w Europie Zachodniej - ilustracja #1

Źródło: SCS Software

ETS2 z aktualizacją 1.46 dostanie nowy obszar w Europie Zachodniej - ilustracja #2

Źródło: SCS Software

ETS2 z aktualizacją 1.46 dostanie nowy obszar w Europie Zachodniej - ilustracja #3

Źródło: SCS Software

Warto mieć na uwadze, że SCS Software pracuje również nad graficznym odświeżeniem jednego ze starszych obszarów mapy. Na ten moment twórcy nie sprecyzowali, jakie to miejsce. Screeny, które zostały opublikowane przez nich, sugerują jednak, że chodzi o Szwajcarię. Na ten moment nie wiadomo, kiedy obie zmiany omówione powyżej zawitają do tytułu.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Euro Truck Simulator 2

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej