Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 września 2022, 16:05

autor: Krzysiek "kalwa" Kalwasiński

Twórcy ETS2 upiększają kolejny kraj, gracze zgadują

Twórcy Euro Truck Simulator 2 przygotowali zagadkę dla swoich fanów. Dotyczy ona kolejnego upiększanego kraju.

Po tym, jak deweloperzy ze studia SCS Software skończyli pracować nad odświeżaniem Austrii na potrzeby Euro Track Simulatora 2, zabrali się od razu za kolejny kraj. W związku z tym przygotowali małą zagadkę dla społeczności swoich fanów, dzieląc się nowymi zrzutami ekranu z nadchodzącej aktualizacji oraz teaserem (poniżej).

Zagadka twórców jest już oczywiście rozwiązana. Społeczność fanów stosunkowo szybko odgadła, że chodzi o Szwajcarię, co możemy przeczytać choćby pod postem na Twitterze czy na oficjalnym blogu. Mowa przecież o dość charakterystycznym krajobrazie. Nie wiadomo natomiast, kiedy moglibyśmy spodziewać się ukończenia prac i opublikowania aktualizacji. Pozostaje więc cieszyć się tym swoistym potwierdzeniem i czekać na kolejne informacje.

Euro Truck Simulator 2 jest bardzo aktywnie rozwijany przez twórców. Co jakiś czas pojawiają się spore aktualizacje, które wprowadzają nową zawartość oraz poprawiają poszczególne elementy gry. Nie brakuje również rozmaitych wydarzeń – jak choćby to obecne, które skupia się na zleceniach dotyczących organizacji wydarzenia IAA Transportation. Event Destination Hannover potrwa do 26 września.

  1. Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry
  2. Euro Truck Simulator 2 - strona oficjalna