Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 17 grudnia 2020, 09:26

Epic Games Store rozda dziś pierwszą z 15 darmowych gier

Dzisiaj o 17:00 ruszy świąteczna promocja w Epic Games Store, w ramach której codziennie rozdawana będzie pełna wersja innej gry.

Aktualizacja:

Zgodnie z zapowiedziami o 17:00 wystartowała promocja w Epic Games Store. Pierwszą darmową grą jest Cities: Skylines, czyli strategia o zarządzaniu miastem autorstwa studia Colossal Order.

  1. Cities: Skylines za darmo w Epic Games Store

Poprzednia wiadomość:

Dzisiaj ruszy promocja w serwisie Epic Games Store, w ramach której codziennie, przez piętnaście kolejnych dni, otrzymywać będziemy za darmo pełną wersję jednej gry. Pierwsza z nich udostępniona zostanie o godzinie 17:00 czasu polskiego.

Na razie nie wiemy, jakie produkcje zostaną rozdane w trakcie promocji, więc nie dziwi, że pojawiło się sporo fałszywych list. O jednej z nich napisaliśmy, ale potem zdementował ją Sergiy Galyonkin, czyli pracownik Epic Games i twórca SteamSpy. Przepraszamy więc osoby, które wprowadziliśmy w błąd.

W sieci pojawiają się również inne listy, ale w praktyce, aby poznać pierwszą z darmowych gier musimy po prostu poczekać do 17:00. Warto dodać, że równocześnie wystartuje świąteczna wyprzedaż w Epic Games Store.

Przypomnijmy, że w zeszłym roku firma zorganizowała podobną promocję. Wtedy, podczas dwunastu dni mogliśmy za darmo otrzymać pełne wersje Into the Breach, TowerFall: Ascension, SUPERHOT, Little Inferno, Ape Out, Celeste, Totally Accurate Battle Simulator, FTL: Faster Than Light, Hyper Light Drifter, Shadow Tactics: Blades of the Shogun, The Talos Principle, Hello Neighbor oraz Yooka-Laylee and the Impossible Lair.

  1. Epic Games Store