Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 19 sierpnia 2022, 11:45

autor: Kamil "grim_reaper" Kleszyk

Enola Holmes powraca; poznaj datę premiery sequela i zobacz pierwsze zdjęcia

Czy są tu jacyś fani Millie Bobby Brown i Henry’ego Cavilla? Jeśli tak, to mamy dla Was bardzo dobrą wiadomość – zbliża się bowiem premiera drugiej części przygód Enoli i Sherlocka Holmesów. Z tej okazji Netflix podzielił się materiałami z nadchodzącej produkcji.

Fot.: Enola Holmes 2, Harry Bradbeer, Netflix, 2022.

Niezwykle wyczekiwana Enola Holmes 2 wielkimi krokami zmierza na platformę Netflix. Z tego powodu na dobre rozpoczęła się akcja promocyjna filmu. I to nie byle jaka. Na sam początek streamingowy gigant przygotował dla fanów plakat wzorowany na zabawie Gdzie jest Wally? Zadaniem śmiałków było wyłowienie z tłumu ludzi postaci Enoli Holmes (Millie Bobby Brown).

Enola Holmes powraca; poznaj datę premiery sequela i zobacz pierwsze zdjęcia - ilustracja #1
Fot.: Enola Holmes 2, Harry Bradbeer, Netflix, 2022

Wspomniana łamigłówka była zaledwie początkiem niespodzianek. Netflix zaprezentował również pierwsze zdjęcia z produkcji, które dają lepsze spojrzenie na tytułową bohaterkę, jak również Henry’ego Cavilla, powracającego do roli Sherlocka Holmesa (poniżej możecie zobaczyć wspomniane materiały).

Ogłoszono również dokładną datę premiery filmu. Drugą odsłonę przygód nieustraszonej Enoli zobaczymy już 4 listopada tego roku. Obraz, tak jak w przypadku pierwszej części, dostępny będzie w serwisie Netflix.

Enola Holmes powraca; poznaj datę premiery sequela i zobacz pierwsze zdjęcia - ilustracja #2

Fot.: Enola Holmes 2, Harry Bradbeer, Netflix, 2022

Enola Holmes powraca; poznaj datę premiery sequela i zobacz pierwsze zdjęcia - ilustracja #3

Fot.: Enola Holmes 2, Harry Bradbeer, Netflix, 2022

Enola Holmes powraca; poznaj datę premiery sequela i zobacz pierwsze zdjęcia - ilustracja #4

Fot.: Enola Holmes 2, Harry Bradbeer, Netflix, 2022

Enola Holmes powraca; poznaj datę premiery sequela i zobacz pierwsze zdjęcia - ilustracja #5

Fot.: Enola Holmes 2, Harry Bradbeer, Netflix, 2022

Enola Holmes powraca; poznaj datę premiery sequela i zobacz pierwsze zdjęcia - ilustracja #6

Fot.: Enola Holmes 2, Harry Bradbeer, Netflix, 2022

Z opisu fabuły udostępnionego przez twórców, dowiadujemy się, że Enola Holmes idzie w ślady sławnego brata i zostaje prywatnym detektywem. Próbując rozwiązać swoją pierwszą sprawę, natrafia na trop niebezpiecznego spisku. Rozwiązanie tej zagadki będzie wymagać pomocy ze strony przyjaciół – w tym samego Sherlocka.

Za kamerą sequela ponownie stanął Harry Bradbeer. W filmie zobaczymy oczywiście Millie Bobby Brown w roli tytułowej bohaterki, a na ekranie towarzyszyć jej będą m.in. Henry Cavill – Sherlock Holmes, Louis Partridge – Tewkesbury, Helena Bonham Carter – Eudoria Holmes i Susan Wokoma – Edith.

Druga odsłona przygód młodej detektyw, tak samo jak pierwowzór, została oparta na powieściowym cyklu dla młodzieży autorstwa Nancy Springer.

Karty podarunkowe do Netflixa kupisz tutaj

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Zamiast obliczać, ile Ala ma kotów, wolał zamykać się w swoim świecie i wymyślać nowe historie ulubionego anime – Dragon Ball. Po latach nauki przyszedł czas stagnacji, którą wolał nazywać „szukaniem życiowego celu”. Wypatrując przeznaczenia w trakcie 58. seansu ukochanej Szklanej pułapki, postanowił – niczym John McCLane – zawalczyć o lepszą przyszłość. Z pomocą przyszła redakcja Gry-Online.pl, która przyjęła go pod swoje skrzydła. Jako że autor jest świeżakiem w newsroomie, nie ma jeszcze docelowej tematyki na jakiej chce się skupić (mimo że podstępny Łosiu wabi go w mroki gamingu). Możecie się zatem spodziewać od „Ponurego Żniwiarza” newsa o symulatorze rolnictwa, jak i wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Jeśli kiedykolwiek usłyszycie, że granie na konsoli i oglądanie filmów do niczego nie doprowadzi – przypomnijcie sobie Kamila.

więcej