Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 19 sierpnia 2022, 11:10

autor: Edyta Jastrzębska

Co obejrzeć na Netflix, HBO Max, Disney Plus i Prime Video w weekend 19-21 sierpnia 2022 roku

W tym tygodniu możecie zacząć swoją przygodę z She-Hulk oraz Jinem Kazamą – produkcje im poświęcone wreszcie zadebiutowały. Zobaczcie, co warto obejrzeć w ten weekend.

Źródło: Tekken: Bloodline, Yoshikazu Miyao, Netflix, 2022 / She-Hulk, Jessica Gao, Disney+, 2022

W tym tygodniu na scenę wkracza She-Hulk, kuzynka Bruce’a Bannera, która przez przypadek pozyskała od niego moce Hulka. Poza tym wśród nowości pojawił się film, który pokazuje, jak mogło potoczyć się życie kobiety w dwóch kierunkach, gdy znalazła się na rozdrożu. Nowościami są również serial animowany, który powstał na podstawie serii gier Tekken, a także produkcja o bliźniaczkach, które od dzieciństwa zamieniają się miejscami, jednak w dorosłości powoduje to problemy, gdy jedna z nich znika bez śladu. O tej oraz o pozostałych wybranych nowościach z tego tygodnia przeczytacie poniżej. Zobaczcie, co można obejrzeć na Netfliksie, HBO Max, Disney+ i Amazon Prime Video w weekend 19 – 21 sierpnia 2022 roku.

Karty podarunkowe do Netflixa kupisz tutaj

Dwa życia (Look Both Ways) – Netflix

 1. Co to: film, który pokazuje, jak toczy się życie głównej bohaterki w dwóch równoległych rzeczywistościach
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 17 sierpnia
 3. Rok premiery: 2022

W dzień zakończenia szkoły Natalie robi test ciążowy, a jej życie rozdziela się na dwie równoległe rzeczywistości: w jednej zachodzi w ciążę i zostaje w rodzinnym mieście, aby wychować dziecko; w drugiej zaś przeprowadza się do Los Angeles, aby realizować wymarzoną karierę. Która z nich okaże się lepsza?

 1. Dowiedz się więcej o filmie Dwa życia

Film Dwa życia obejrzysz na Netflixie

Czarna lista Hollywood (Guilty by Suspicion) – HBO Max

 1. Co to: film, w którym reżyser filmowy po powrocie do Hollywood spotyka się z makkartyzmem
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 20 sierpnia
 3. Rok premiery: 1991

David Merrill, odnoszący sukcesy reżyser, spędził ostatnie kilka lat we Francji, gdzie pracował nad filmami. Do Hollywood wraca w samym środku komunistycznego polowania na czarownice w erze makkarytzmu. Kiedy Komisja ds. Działalności Antyamerykańskiej zwróciła się do niego po raz pierwszy, nie potraktował jej poważnie, nie zdając sobie sprawy z tego, jak duże ma wpływy. Wkrótce odkrywa, że przez tę decyzję znalazł się na czarnej liście i nie może pracować. Jeśli jednak zacznie współpracować z komisją, będzie mógł wrócić do pracy.

 1. Dowiedz się więcej o filmie Czarna lista Hollywood

Film Czarna lista Hollywood obejrzysz na HBO Max

Mecenas She-Hulk (She-Hulk: Attorney at Law) – Disney+

 1. Co to: serial, w którym w centrum znajduje się żeńska wersja Hulka, krewna Bruce’a Bannera, która przypadkowo zyskała moce kuzyna
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 18 sierpnia
 3. Rok premiery: 2022

Jennifer Walters prowadzi skomplikowane życie, w którym stara się znaleźć balans między byciem trzydziestokilkuletnią prawniczką a mierzącą sto siedemdziesiąt centymetrów supermocarną Kobietą Hulk. W serialu poza nią i jej kuzynem, Bruce’em Bannerem, zobaczymy również Charliego Coxa jako Daredevila, znanego z serialu Netfliksa.

 1. Dowiedz się więcej o serialu Mecenas She-Hulk

Serial Ja jestem Groot obejrzysz na Disney+

Echa (Echoes) – Netflix

 1. Co to: thriller sensacyjny o bliźniaczkach, które od dzieciństwa zamieniają się miejscami
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 19 sierpnia
 3. Rok premiery: 2022

Echa to thriller sensacyjny o dwóch identycznych bliźniaczkach, Leni i Ginie, które dzielą niebezpieczną tajemnicę. Od dzieciństwa potajemnie zamieniały się miejscami. I gdy dorosły nic się nie zmieniło, nadal prowadzą podwójne życie – mają dwa wspólne domy, dwóch wspólnych mężów i wspólne dziecko. Ale gdy jedna z sióstr znika bez śladu, wszystko w ich perfekcyjnie wyreżyserowanym świecie pogrąża się w chaosie.

 1. Dowiedz się więcej o serialu Echa

Serial Echa obejrzysz na Netflixie

Projektanci jutra: 3. sezon (Making The Cut) – Amazon Prime Video

 1. Co to: trzeci sezon modowych konkursów prowadzonych przez Heidi Klum i Tima Gunna
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 19 sierpnia
 3. Rok premiery: 2020

W programie odbywa się modowy konkurs prowadzony przez Heidi Klum i Tima Gunna. Udział w nim bierze dziesięciu przedsiębiorców i projektantów z całego świata, którzy są gotowi, aby przenieść swoje marki na wyższy poziom i zostać globalnym fenomenem.

 1. Dowiedz się więcej o programie Projektanci jutra

Program Projektanci jutra obejrzysz na Amazon Prime Video

Kolejne 365 dni – Netflix

 1. Co to: ostatni film z trylogii, która powstała na podstawie powieści Blanki Lipińskiej
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 19 sierpnia
 3. Rok premiery: 2022

Po szokujących wydarzeniach z poprzedniego filmu, 365 dni: Ten dzień, relacja Laury i Massimo wisi na włosku, kiedy próbują przezwyciężyć problemy z zaufaniem. W tym czasie wytrwały Nacho stara się ich rozdzielić. Jak zakończy się historia tego miłosnego trójkąta?

 1. Dowiedz się więcej o filmie Kolejne 365 dni

Film Kolejne 365 dni obejrzysz na Netflixie

Clifford. Wielki czerwony pies (Clifford the Big Red Dog) – HBO Max

 1. Co to: film o psie, który za sprawą miłości dziewczynki rośnie do ogromnych rozmiarów
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 21 sierpnia
 3. Rok premiery: 2021

Gdy młoda Emily Elizabeth usiłuje dopasować się do nowego miejsca i szkoły, odnajduje małego, rudego szczeniaka, który ma zostać jej najlepszym przyjacielem. Kiedy Clifford staje się gigantycznym, czerwonym psem i przyciąga uwagę firmy, która chce powiększać zwierzęta, Emily oraz jej wujek Casey muszą walczyć z siłami chciwości, uciekając z Nowego Jorku. Po drodze Clifford wpływa na życie wszystkich wokół siebie, a także uczy Emily i jej wujka prawdziwego znaczenia akceptacji oraz bezwarunkowej miłości.

 1. Dowiedz się więcej o filmie Clifford. Wielki czerwony pies

Film Clifford. Wielki czerwony pies obejrzysz na HBO Max

Tekken: Bloodline – Netflix

 1. Co to: serial animowany na podstawie kultowej serii gier
 2. Od kiedy dostępny na platformie: 18 sierpnia
 3. Rok premiery: 2022

Jin Kazama w młodości nauczył się od swojej matki tradycyjnej sztuki samoobrony. Mimo to był bezsilny, gdy nagle pojawiło się potworne zło, które zniszczyło wszystko, co mu bliskie, zmieniając jego życie na zawsze. Zły na siebie za to, że nie był w stanie tego powstrzymać, Jin poprzysiągł zemstę i zaczął szukać siły absolutnej. Jego misja poprowadzi go do ostatecznej bitwy na globalnej arenie turnieju Króla Żelaznej Pięści.

 1. Dowiedz się więcej o serialu Tekken: Bloodline

Serial Tekken: Bloodline obejrzysz na Netflixie

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

Edyta Jastrzębska

Edyta Jastrzębska

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz kulturoznawstwa, od początku kariery związana z GRYOnline.pl. Zaczynała jako jeden z newsmanów w dziale filmowym, obecnie dogląda newsroomu filmowego, gdzie zajmuje się również korektą. Świetnie odnajduje się w tematyce filmowo-serialowej zarówno tej osadzonej w rzeczywistości, jak i w fantastyce. Na bieżąco śledzi branżowe trendy, jednak w wolnym czasie najchętniej sięga po tytuły mniej znane. Z popularnymi zaś ma skomplikowaną relację, przez co do wielu przekonuje się dopiero, gdy szum wokół nich ucichnie. Wieczory uwielbia spędzać nie tylko przy filmach, serialach, książkach, a nawet grach wideo, ale też przy RPG-ach tekstowych, w których siedzi od kilkunastu lat.

więcej