Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 21 stycznia 2018, 09:55

Elite Dangerous za 26 zł w Humble Store

Kosmiczny symulator Elite: Dangerous jest dostępny przez limitowany czas w promocyjnej cenie w zimowej wyprzedaży Humble Store. Pełną wersję tytułu kupimy za około 26 zł. W obniżonej cenie dostaniemy także rozszerzenia produkcji oraz jej kompletną edycję.

Na początku tego tygodnia pisaliśmy o rozpoczynającej się zimowej wyprzedaży w sklepie Humble Store, która zakończy się 25 stycznia. W systematycznie zmieniającej się limitowanej ofercie promocji znalazł się kosmiczny symulator Elite Dangerous, który zadebiutował na komputerach PC w 2014 roku. Klucz do pełnej wersji gry kupimy obecnie za około 26 zł. Za połowę sugerowanej ceny (ok. 52 zł) dostaniemy także przepustkę sezonową Elite Dangerous: Horizons. Oferuje ona w sumie pięć dodatków, wprowadzających nowe statki, misje i opcje, w tym możliwość lądowania na powierzchni planet. W promocji nabyć można również edycję Deluxe, która poza pełną wersją produkcji i przepustką sezonową zawiera bonusowe DLC, o nazwie Commander Pack, odblokowujące dostęp do dodatkowych palet kolorów dla naszego kosmicznego okrętu.

Elite Dangerous w limitowanej wyprzedaży w Humble Store

  1. Elite Dangerous za 6,24 euro (ok. 26 zł), Humble Store
  2. Elite Dangerous: Horizons Season Pass za 12,49 euro (ok. 52 zł), Humble Store
  3. Elite Dangerous: Commander Deluxe Edition za 19,99 euro (ok. 84 zł), Humble Store

Promocyjna oferta wygasa w poniedziałek, o godzinie 19.00 polskiego czasu

Mimo kilku lat od premiery, deweloperzy wciąż rozwijają grę i wprowadzają do niej nową zawartość - Elite Dangerous za 26 zł w Humble Store - wiadomość - 2018-01-22
Mimo kilku lat od premiery, deweloperzy wciąż rozwijają grę i wprowadzają do niej nową zawartość
  1. Oficjalna strona gry Elite: Danegrous
  2. Recenzja gry Elite Dangerous – w kosmosie nikt nie usłyszy Twojego marudzenia