Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 marca 2021, 16:18

autor: aadamus

Elden Ring na pełnym zwiastunie z przecieku, w poprawionej jakości

W serwisie YouTube pojawił się film, na którym widzimy gameplay z Elden Ring w rozdzielczości 720p. Jest to poprawiona wersja materiału, który wyciekł wczoraj do Internetu.

Wczoraj do Internetu wyciekł zapis rozgrywki z Elden Ring, czyli nadchodzącej gry RPG od studia From Software. Jakość pierwotnego materiału pozostawia wiele do życzenia, dlatego też podjęto próbę jej poprawienia. Na kanale The Lore Hunter w serwisie YouTube pojawił się film, na którym widzimy gameplay w rozdzielczości 720p.

Do skalowania obrazu do wyższej rozdzielczości wykorzystana została sztuczna inteligencja. Mimo to nadal jest to nagranie monitora i obraz nie jest idealny. Na ten moment jest to jednak najlepszy pogląd na gameplay i na to, jak może wyglądać produkcja, jaki mamy.

Elden Ring to gra RPG opracowywana przez znane z takich gier jak Dark Souls studio From Software. Tytuł powstaje we współpracy z George’em R. R. Martinem. Produkcja została zapowiedziana w 2019 roku, jednak nadal nie znamy konkretów związanych z datą jej premiery.

  1. From Software – oficjalna strona