Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 czerwca 2020, 11:56

autor: Adrian Werner

EA Sports UFC 4 – wiemy, kiedy gra zostanie zapowiedziana

Stojący na czele organizacji Ultimate Fighting Championship Dana White potwierdził, że w przyszłym miesiącu zostanie zapowiedziana kolejna odsłona cyklu EA Sports UFC.

Wbrew naszym nadziejom, podczas zeszłotygodniowej prezentacji EA Play Live nie zapowiedziano gry EA Sports UFC 4, czyli kolejnej odsłony popularnego sportowego cyklu symulatorów MMA. Teraz dowiedzieliśmy się, że projekt zostanie ujawniony w przyszłym miesiącu.

Dana White, prezydent organizacji Ultimate Fighting Championship, potwierdził, że nowa gra z serii zostanie zapowiedziana podczas UFC 251, czyli wydarzenia, które odbędzie się 12 lipca tego roku. Ponadto zasugerował, że wśród grywalnych zawodników może znaleźć się Tyson Fury.

EA Sports UFC 4 – wiemy, kiedy gra zostanie zapowiedziana - ilustracja #1
Od premiery EA Sports UFC 3 minęły już ponad dwa lata.

Przypomnijmy, że poprzednia część cyklu, czyli gra EA Sports UFC 3, ukazała się w 2018 roku. Electronic Arts ma w zwyczaju wypuszczać nową odsłonę co dwa lata, więc nie zdziwiliśmy się specjalnie, gdy dwa tygodnie temu w PlayStation Store odnaleziono elementy sugerujące, że w planach jest UFC 4.

Warto dodać, że jakiś czas temu Electronic Arts poinformowało, że do marca 2021 roku zamierza wydać cztery gry sportowe. Trzy z nich to nowe odsłony cykli FIFA, NHL oraz Madden. Większość fanów szybko doszła do wniosku, że czwartym tytułem będzie właśnie EA Sports UFC 4.

  1. Oficjalna strona serii EA Sports UFC