Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 czerwca 2020, 12:35

EA Sports UFC 4 odnalezione w bazie PSN

Osoby zajmujące się przekopywaniem bazy danych PlayStation Network natrafiły na pozycję noszącą kryptonim Magnum. Dokładniejsze śledztwo doprowadziło do grafiki zapowiadającej EA Sports UFC 4, czyli kolejną odsłonę popularnego sportowego cyklu symulatorów MMA.

W SKRÓCIE
  1. W bazie danych PlayStation Network odnaleziono pozycję o kryptonimie Magnum, która najprawdopodobniej jest grą EA Sports UFC 4.
  2. Jeśli przeciek jest prawdą, tytuł najprawdopodobniej zostanie zapowiedziany 19 czerwca podczas EA Play Live.

Wczoraj osobom zajmującym się przekopywaniem baz danych (czyli tzw. data miningiem) udało się odnaleźć w PlayStation Network pliki dające nam nowe informacje na temat nadchodzącej odsłony cyklu Call of Duty. Jak się jednak okazało, na tym nie koniec. Dotarły one bowiem również do tajemniczej pozycji CUSA16738 Magnum. Jej wczesna wersja otrzymała ostatnio aktualizację oznaczoną numerem 02.02. Lecz czym ona jest? Osoby, które zdecydowały się na dokładniejsze śledztwo, natrafiły na grafikę EA Sports UFC 4, którą możecie obejrzeć poniżej. Mowa jest na niej o „Community feedback environment”, co może sugerować, że tytuł będzie miał zamknięte beta-testy dla społeczności (via Wccftech).

EA Sports UFC 4 odnalezione w bazie PSN - ilustracja #1
Źródło: Wccftech

Wygląda zatem na to, że miłośnicy MMA (ang. mixed martial arts, czyli mieszanych sztuk walki) wkrótce będą mogli ponownie przenieść się do wirtualnego świata, wejść do oktagonu i stanąć do brutalnych pojedynków z takimi gwiazdami organizacji UFC, jak Stipe Miocic, Jon Jones czy Conor McGregor. Przypuszczenia te, prócz wykopanej grafiki, mogą potwierdzać jeszcze dwie rzeczy. Po pierwsze, na początku maja firma Electronic Arts zapowiedziała, że prócz kolejnych odsłon FIF-y, NHL oraz Madden NFL do marca 2021 roku wyda jeszcze jedną grę sportową, której tytułu nie zdradziła. Natomiast po drugie, do tej pory wszystkie części należące do cyklu EA Sports UFC ukazywały się co dwa lata. „Trójka” miała swoją premierę na PlayStation 4 oraz Xboksie One w 2018 roku, więc idąc tym tropem debiut „czwórki” w najbliższych miesiącach wydaje się rzeczą oczywistą.

EA Sports UFC 4 odnalezione w bazie PSN - ilustracja #2
Wszystko wskazuje na to, że wkrótce ponownie będziemy mogli zawalczyć na wirtualnych galach UFC.

Jeśli powyższe spekulacje są prawdziwe, oficjalna zapowiedź EA Sports UFC 4 najprawdopodobniej będzie miała miejsce podczas imprezy EA Play Live. Przypominamy, że według obecnych planów odbędzie się ona 19 czerwca o godzinie 1:00 czasu polskiego.

  1. Oficjalna strona firmy EA