Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 września 2020, 16:18

autor: Froozyy

EA Play trafi do Xbox Game Pass bez żadnych dodatkowych kosztów

Microsoft właśnie poinformował, że od tej jesieni subskrybenci usługi Xbox Game Pass otrzymają dostęp do abonamentu EA Play bez żadnych dodatkowych kosztów.

EA Play trafi do Xbox Game Pass bez żadnych dodatkowych kosztów - ilustracja #1
EA Play dostępne będzie dla użytkowników usługi Xbox Game Pass.

W ostatnich dniach Microsoft nie szczędzi fanom marki Xbox mocnych informacji. Zaledwie wczoraj ujawniono oficjalną cenę oraz datę premiery Xboksa Series S, czyli tańszego odpowiednika Xboksa Series X, a dzisiaj poznaliśmy również szczegóły dotyczące debiutu flagowego urządzenia nowej generacji od Microsoftu. To jednak nie koniec, bo firma właśnie wyciągnęła kolejnego asa z rękawa, który ma pomóc jej w przeciągnięciu graczy na swoją stronę.

Poinformowano, że w ramach usługi Xbox Game Pass Ultimate oraz Xbox Game Pass na PC użytkownicy otrzymają dostęp do abonamentu EA Play i to bez żadnych dodatkowych kosztów. Dzięki temu subskrybenci będą mogli w całości ograć ponad 60 produkcji, takich jak The Sims 4, Need for Speed: Heat czy też rożne odsłony popularnych cykli (m.in. Battlefield i Mass Effect). EA Play dla posiadaczy Xbox Game Passa dostępne będzie od tej jesieni. Przy okazji dowiedzieliśmy się także, iż w tym samym okresie w Polsce pojawi się usługa Xbox All Access.