Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 25 maja 2012, 13:31

Dzisiaj premiera pięciu nowych, świetnych gier w serii Premium Games

Ekskluzywna seria najlepszych gier komputerowych.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Dzisiaj premiera pięciu nowych, świetnych gier w serii Premium Games - ilustracja #1
Dzisiaj premiera pięciu nowych, świetnych gier w serii Premium Games - ilustracja #2

Cenega Poland z przyjemnością informuje, że seria Premium Games została wzbogacona o pięć nowych, doskonałych tytułów, wydanych w polskich wersjach językowych. W sklepach dostępne są już: Civilization V, Fallout 3: Game of the Year Edition, Sacred: Wydanie kompletne, Władca Pierścieni: Wojna na Północy oraz Twierdza 3.

W Civilization V gracze spróbują zostać władcami świata, tworząc własną cywilizację i przewodząc jej od zarania dziejów aż po erę kosmiczną. Staną do wyścigu narodów z najwybitniejszymi przywódcami w historii planety, przetrwają wojny, opanują sztukę dyplomacji, odkryją nowe technologie i stworzą najpotężniejsze imperium w historii Ziemi.

Najnowsza część serii zawiera również rozbudowane opcje gry w trybie wieloosobowym.

Fallout 3: Game of the Year Edition to kontynuacja serii legendarnych gier RPG. Wysoko oceniana i uwielbiana przez graczy, zbudowała wokół siebie jedną z najbardziej aktywnych grup fanów w dziejach gier komputerowych. Nowoczesna i piękna trzecia część Fallout zebrała mnóstwo nagród branżowych i podbiła serca miłośników serii. Wydanie Game of the Year zawiera komplet dodatków: Dzióra, Operacja Anchorage, Broken Steel, Statek Kosmiczny Zeta i Point Lookout.

Sacred: Wydanie kompletne to prawdziwa uczta dla miłośników dynamicznych gier RPG. Ta bogata edycja zawierająca obie części Sacred wraz ze wszystkimi wydanymi do tej pory dodatkami (Plus, Podziemia oraz Władca Smoków), zapewni dziesiątki godzin zabawy w przepięknym, rozległym świecie Ankarii. Oprócz dwóch rozbudowanych kampanii fabularnych, gra oferuje też rozbudowany tryb gry wieloosobowej z możliwością toczenia pojedynków lub wspólnej gry z przyjaciółmi.

Władca Pierścieni: Wojna na Północy pozwoli graczom wcielić się w bohaterów wielkiej bitwy na Północy, która była częścią epickiej Wojny o Pierścień. Odkrywając nieprzebyte krainy, gracze natrafią zarówno na nowe wątki opowieści i postaci świata Śródziemia, jak i elementy znane z serii filmowej. Gracze będą mieli także szerokie możliwości kierowania rozwojem postaci, doświadczą rozwiniętych opcji kooperacji, będą korzystać z broni, które można ulepszać, umiejętności i specjalnych zdolności.

Twierdza 3 to kolejna odsłona cyklu strategii RTS osadzonych w realiach średniowiecza, koncentrująca się na aspekcie ekonomicznym, gdzie naszym zadaniem jest rozbudowa i obrona potężnych zamków. Do dyspozycji graczy oddano również kampanię militarną, która kładzie nacisk na zarządzanie wojskiem i toczenie bitew. Dostępny jest również rozbudowany tryb gry wieloosobowej.

Premium Games w swej nowej odsłonie to seria, która cechuje się nowoczesnym i ekskluzywnym wyglądem, a jednocześnie oferuje tylko najlepsze, jeszcze do niedawna premierowe tytuły oraz unikatowe, kompletne wydania i antologie najbardziej popularnych gier.

Nowe opakowania serii Premium Games charakteryzują się:

  1. Ekskluzywnym pudełkiem typu Blu-ray o podwójnej grubości – nigdy wcześniej nie stosowanym w Polsce przy sprzedaży gier komputerowych! Sam projekt pudełka oraz jego produkcja zostały zrealizowane przez światowej rangi producenta, z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych.
  2. Wytłoczonym, metalizowanym logotypem "Premium Games" znajdującym się w górnej części ww. pudełka. Nieporównywalny z obecnymi wydaniami gier efekt 'embossingu' (tłoczenia) uzyskano dzięki zaprojektowaniu specjalnej formy dla pudełka Blu-Ray.
  3. Nowatorskim i eleganckim sposobem przedstawienia grafiki okładkowej - projekt "Premium Games" uzyskał aprobatę i uznanie największych światowych wydawców.
  4. Nasuwanym na pudełko, tekturowym, efektownie metalizowanym etui. Specjalny projekt kształtu etui pozwala zachować w pełni widoczny logotyp na pudełku Blu-Ray, jednocześnie odsłaniając dyskretnie dolną krawędź stylowego czarnego pudełka. Dodatkowo na etui, logo każdej gry oraz pionowe logo "Premium Games" zostało wytłoczone, uzyskując efekt 3D.