Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 7 lutego 2014, 19:54

Dziś premiera LEGO Przygoda gra wideo

Połącz przygodę, akcję i budowanie z LEGO w jedyną w swoim rodzaju grę!

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Cenega, oficjalny partner firmy Warner Bros Games w Polsce, Czechach, na Słowacji oraz na Węgrzech z przyjemnością informuje, że dziś ma premierę, oczekiwana przez fanów LEGO® Przygoda gra wideo. Tytuł jest dostępny na konsole PlayStation 4, PlayStation 3, Playstation Vita, Xbox360 oraz komputery PC (w wersji pudełkowej i cyfrowej). Gra ukazała się w polskiej (napisy) i angielskiej wersji do wyboru na wszystkie wyżej wymienione platformy sprzętowe. Za przygotowanie lokalizacji gry odpowiada QLOC S.A

Dziś premiera LEGO Przygoda gra wideo - ilustracja #1

Gra LEGO Przygoda w wersji na Xbox One będzie dostępna w Polsce po oficjalnej premierze konsoli.

W LEGO® Przygoda gra wideo posługujemy się fantastyczną mocą architektów, aby tworzyć niezwykłe, unikatowe konstrukcje LEGO. Mając do dyspozycji ponad 90 postaci zainspirowanych filmem i 15 fenomenalnych poziomów, gracze otrzymają szansę przeżycia niespotykanej dotąd przygody.

Oparta na scenariuszu filmu LEGO® Przygoda gra wideo umożliwia fanom wcielenie się w postać Emmeta, zwyczajnej, przestrzegającej zasad, idealnie przeciętnej minifigurki LEGO, która zostaje mylnie wzięta za najbardziej niezwykłą osobę na świecie i jest kluczem do jego ocalenia. Gracz kieruje Emmetem, który trafia w nietypowe towarzystwo superhohaterów, stara się powstrzymać złego tyrana podczas długiej podróży, do której jest mocno i przezabawnie nieprzygotowany.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.